GAİB online eğitimlerinde Aralık takvimi açıklandı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri bünyesinde sürdürülen online eğitimlerin Aralık ayında da devam edeceğini ifade eden Koordinatör Başkan Ahmet Fikret Kileci, eğitime verdikleri önemin artarak sürdüğüne vurgu yaptı.

GAİB online eğitimlerinde Aralık takvimi açıklandı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri bünyesinde sürdürülen online eğitimlerin Aralık ayında da devam edeceğini ifade eden Koordinatör Başkan Ahmet Fikret Kileci, eğitime verdikleri önemin artarak sürdüğüne vurgu yaptı.

GAİB online eğitimlerinde Aralık takvimi açıklandı
27 Kasım 2020 - 09:49

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, ilgililerine yönelik olarak gerçekleştirilen online eğitimlerinAralık ayı programını açıkladı. İhracatçıların ihtiyaç duydukları eğitimlerin aralıksız devam ettiğini ifade eden GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret KileciKasım ayındagerçekleştirilen7başlıktaki 8 günlük eğitime toplamda 2.561katılım olduğunusözlerine ekledi.

Aralıkayı eğitimleri hakkında bilgi veren Kileci; “Online platformlar aracılılığıyla ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizdeAralık ayı boyunca;‘Zor İnsanlarla Başa Çıkma’, ‘Yalın Üretim’, ‘İhracatta KDV İstisnası ve İşlemleri’, ‘Dijital Dünyada ve Sosyal Medyada İmaj Yönetimi’, ‘Satışta Riski Önleyici Temel Muhasebesel ve Hukuksal Bilgiler’, ‘Uluslararası Pazarlamanın Projelendirilmesi, Pazar ve Fiyat Stratejisi’, ‘Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi’, ‘Değer Yaratan Satış’ başlıklarını ele alacağız.Eğitimlere katılmak isteyenler, Birliklerimizin internet sitesi üzerinden müracaat edebilirler. Şimdiden verimli geçmesini diliyorum.” şeklindekonuştu.

Söz konusu eğitimlerin ilki 3 Aralık 2020 Perşembe günü başlıyor. İlgililer, Aralık ayı online eğitim takvimi hakkında detaylı bilgiyi https://www.gaib.org.tr/tr/haberler/gaib-aralik-2020-online-egitim-programlari-hk-176.htmllinkinden alabilecek ve eğitime kayıt yaptırabilecekler. Online platform üzerinden gerçekleştirilecek eğitimin toplantı davet linki ise eğitim günü e-posta ve sms ile gönderilecek. Herkesin katılabileceği bu eğitim seminerlerihakkında değerlendirme yapmak, gelecek eğitimler hakkında eğitmen ve eğitim konusu önerisinde bulunmak isteyenlerin, her eğitim sonrası gönderilen değerlendirme anketini doldurabilecekleri ya da gaibegitim@gaib.org.tr adresine yazabilecekleri belirtildi.

 

Gerçekleştirdikleri online dış ticaret eğitimlerine de değinen Kileci; “Bildiğiniz gibi tamamı ücretsiz ve online olarak gerçekleştirilen sertifikalı eğitim seminerlerimizin yanında Birliklerimiz bünyesinde, uzmanlık düzeyinde uzun soluklu eğitimler de düzenlenmektedir. Tüm Bölge insanımızın yararlanabileceği 116 saatlik, sertifikalı ve ücretsiz Online Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimleri gerçekleştiriyoruz.Şimdiye dek 7 kez düzenlediğimizeğitimimizin 8.’si daha da güçlenen eğitmen kadrosu ve içeriği ile Kasım ayında başladı. Gaziantep Üniversitesi iş birliğiyle düzenlediğimiz Online Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimimiz 7 dönemde127 mezun verdi.Eğitim programımızı başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiziüye firmalarımız ile düzenli olarak buluşturuyoruz. Dış Ticaret personel ihtiyacı bulunan üye firmalarımız https://www.gaib.org.tr/tr/f/75.htmllinkindeki formu doldurarak başarılı kursiyerlerimizin özgeçmişlerine ulaşabilirler.Bir diğer uzun soluklu eğitimimiz olan “Online E-Ticaret ve E-ihracat Uzmanı Yetiştirme Eğitimi”mizin 8. Dönemi içinise başvuruları almaya başladık. İlgililer ayrıntılı bilgi ve başvuru için https://www.gaib.org.tr/tr/haberler/8donem-online-e-ticaret-e-ihracat-uzmani-yetistirme-egitimi-175.html adresini ziyaret edebilirler. 21 Aralık 2020 Pazartesi günü başlayarak 26 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek olan 150 saatlik sertifikalı ve ücretsiz eğitimimizle Bölgemize yeni e-ticaret/e-ihracat uzmanları yetiştirmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum