Canpolat'ın hizmetlerini vatandaş takdir ediyor (Video)

Haliliye ilçesi Sancaktar mahallesinde www.sanliurfaguncel.com muhabiri Belediyenin çalışmaları sordu vatandaş cevapladı. Vatandaşlar ise Canpolat’ın çalışmalarından memnun olduğunu belirttiler.

Canpolat'ın hizmetlerini vatandaş takdir ediyor (Video)

Haliliye ilçesi Sancaktar mahallesinde www.sanliurfaguncel.com muhabiri Belediyenin çalışmaları sordu vatandaş cevapladı. Vatandaşlar ise Canpolat’ın çalışmalarından memnun olduğunu belirttiler.

Canpolat'ın hizmetlerini vatandaş takdir ediyor (Video)
30 Haziran 2022 - 18:28

  Demir; Mehmet Canpolat başkanımız gerçekten de Şanlıurfa için, Haliliye için gerçekten de canla başla çalışıyor, biz de vatandaşlar olarak başkanımızdan çalışmalarının devamını bekleriz.
             Acar, Ben Haliliye Belediye başkanımız Mehmet Canpolat’ın tüm çalışmalarını gerçek anlam da çok güzel değerlendiriyorum, çalışmalarını beğeniyorum, gerçekten çok güzel çalışıyorlar biz vatandaşlar olarak kendilerinden razıyız, Allah kendilerinden razı olsun.
             Erişmen, Başkanımız Mehmet Canpolat’tan razıyız, bizlerin hiçbir sorunu yok, sayın başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
             Baydilli, Gerçekten çok iyi bir başkanımız var biz çalışmalarından dolayı çok memnunuz, her hangi bir yerde bir arıza, bir sorun olunca anından Haliliye belediyesi oraya yetişiyor gerçekten en güzel çalışan belediye Haliliye belediyesidir bu yüzden biz Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyoruz.
             Bağış, Ben mahallemiz adına belediye başkanımız Mehmet Canpolat’a teşekkürlerimi sunuyorum. Bunlar gerçekten çok güzel hizmetler, gerçekten mahalle de olmayanları, mahallenin eksik olan şeylerini, mahallenin ihtiyaçlarını yapıyor gerçekten adam.
            Zeyidoğlu;  Mehmet Canpolat başkanımızın çok muazzam çalışmaları var, biz vatandaş olarak kendisinden memnunuz, kendisine şükranlarımızı sunarız ve kendisine yapmış olduğu bu muazzam çalışmalardan, hizmetlerden dolayı çok ama çok teşekkür ederiz.

           YAPMIŞ OLDUĞU, AÇMIŞ OLDUĞU SEMT PAZARLARI, OTOPARKLAR, ZABITA AMİRLİKLERİ VE MUHTAR EVLERİ VE DAHA SAYAMADIĞIMIZ NİCE HİZMETLERİ BAKTIĞIMIZ ZAMAN MAHALLEMİZE DAHA ÖNCEDEN LAZIM OLAN ŞEYLERDİ        
 

             Ömer DEMİR Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat başkanımızın daha önce de söylediği gibi gerçekten de canla başla çalışıyor ve ben de bir Sancaktar mahalle sakini olarak en içten duygularımla bunu söylüyorum. Mehmet Canpolat başkanımız gerçekten de Şanlıurfa için, Haliliye için gerçekten de canla başla çalışıyor, biz de vatandaşlar olarak başkanımızdan çalışmalarının devamını bekleriz. Mehmet Canpolat başkanımızın yapmış olduğu, açmış olduğu semt pazarları, otoparklar, zabıta amirlikleri ve muhtar evleri ve daha sayamadığımız nice hizmetleri baktığımız zaman mahallemize daha önceden lazım olan şeylerdi ve geç kalınmış hizmetlerdi. Bu hizmet Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat başkanımızın gelmesiyle hepsi tamamlandı, Mehmet Canpolat başkanımıza buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

           EĞER Kİ HER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CANPOLAT BAŞKANIMIZ GİBİ ÇALIŞSAYDI BU ŞEHİR O ZAMAN KENDİNE GELİRDİ, KENDİNİ GÖSTERİRDİ

           Ömer ACAR Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  Ben Haliliye Belediye başkanımız Mehmet Canpolat’ın tüm çalışmalarını gerçek anlam da çok güzel değerlendiriyorum, çalışmalarını beğeniyorum, gerçekten çok güzel çalışıyorlar biz vatandaşlar olarak kendilerinden razıyız, Allah kendilerinden razı olsun. Baktığımız zaman Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat başkanımızın semt pazarları, otoparklar gibi çok ama gerçekten çok güzel çalışmaları, hizmetleri oldu ve olmaya da devam ediyor. Gerçekten Mehmet Canpolat başkanımızın hizmetlerine bakacak olursak bizler ona saygı duyuyoruz, saygı gösteriyoruz. Eğer ki her belediye başkanı Mehmet Canpolat başkanımız gibi çalışsaydı bu şehir o zaman kendine gelirdi, kendini gösterirdi işte. Ama demek ki bu insanlar bu işe layıklar bizler de vatandaşlar olarak kendilerinin arkasındayız, kendilerini destekliyoruz. Allah başkanlarımızdan razı olsun bizler vatandaşlar olarak başkanlarımızın her zaman destekçileri olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.

            BAŞKANIMIZ MEHMET CANPOLAT’TAN RAZIYIZ

            Ramazan ERİŞMEN Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  İşlerimiz gayet düzgün, gayet güzel bizler de Sayın Başkanımız Mehmet Canpolat’tan razıyız, bizlerin hiçbir sorunu yok, sayın başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.


             CANPOLAT BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARI, PROJELERİ, HİZMETLERİ GERÇEKTEN GÖZ KAMAŞTIRIYOR,

          İzzettin BAYDİLLİ Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Gerçekten çok iyi bir başkanımız var biz çalışmalarından dolayı çok memnunuz, her hangi bir yerde bir arıza, bir sorun olunca anından Haliliye belediyesi oraya yetişiyor gerçekten en güzel çalışan belediye Haliliye belediyesidir bu yüzden biz Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyoruz. Baktığımız zaman Mehmet Canpolat başkanımızın çalışmaları, projeleri, hizmetleri gerçekten göz kamaştırıyor, ben çok beğeniyorum çalışmalarını. Yeşil direk mahallesinde semt pazarını yaptı, Sancaktar mahallesinde ki açılışı zaten hepimiz görüyoruz güzelliğini gerçekten biz Mehmet Canpolat başkanımızdan memnunuz.

           GERÇEKTEN MAHALLE DE OLMAYANLARI, MAHALLENİN EKSİK OLAN ŞEYLERİNİ, MAHALLENİN İHTİYAÇLARINI YAPIYOR

            Mustafa BAĞIŞ Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Haliliye Belediye başkanı Mehmet Canpolat başkanımızın çalışmaları gerçekten çok güzel, yaklaşık olarak 1 hafta önce Akçakale Pazar açılışını yaptık, muhtar evi var, içerisinde çok amaçlı salonu var. Baktığımız zaman neredeyse 6 ayda 1 bu şekilde toplu bir açılış oluyor, örneğin sosyal hizmetler de gıda dağıtımın da, aş evinde sürekli olarak gerçekten hizmetleri çok ama çok güzel. Ben mahallemiz adına belediye başkanımız Mehmet Canpolat’a teşekkürlerimi sunuyorum. Bunlar gerçekten çok güzel hizmetler, gerçekten mahalle de olmayanları, mahallenin eksik olan şeylerini, mahallenin ihtiyaçlarını yapıyor gerçekten adam. Mehmet Canpolat halı saha bile yapıyor, bunlar sosyal alanda gerçekten çok güzel hizmetlerdir, Allah, Mehmet Canpolat’tan razı olsun, Allah, birini bin etsin.

              MEHMET CANPOLAT BAŞKANIMIZIN ÇOK MUAZZAM ÇALIŞMALARI VAR, BİZ VATANDAŞ OLARAK KENDİSİNDEN MEMNUNUZ

               Adnan ZEYİDOĞLU Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  Mehmet Canpolat başkanımızın çok muazzam çalışmaları var, biz vatandaş olarak kendisinden memnunuz, kendisine şükranlarımızı sunarız ve kendisine yapmış olduğu bu muazzam çalışmalardan, hizmetlerden dolayı çok ama çok teşekkür ederiz. Mehmet Canpolat başkanımızın Allah eksikliğini vermesin, kendisi bugüne kadar hiç kimseyi boş çevirmemiş bir belediye başkanıdır, ben böyle bir belediye başkanı görmedim. Kendi adıma da söylüyorum, Şanlıurfa adına da söylüyorum, çalışmaları gerçekten çok güzeldir biz kendisine teşekkür ediyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum