Beyazgül Üniversiteli Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi Üniversiteli Gençlerle bir araya geldi.

Beyazgül Üniversiteli Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi Üniversiteli Gençlerle bir araya geldi.

Beyazgül Üniversiteli Gençlerle Bir Araya Geldi
30 Kasım 2016 - 19:06

Üniversiteli Gençlerle bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa  İl Başkanı Zeynel Abdin Beyazgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Gençlik Kolları Başkanı, Mali ve İdare İşler Başkanı Mehmet Ali Kurt, Sedat Ertürk, Üni AK Başkanı Halil Çapkan Cumhuriyet tesisleri bir araya gelerek gençlerle istişare toplantısı yaptılar. Yapılan istişare toplantısında gençlerin gelecekte gerek sorunlarını gerekse de siyaset hakkında gelecekte ki düşünceleri hakkında bilgi verildi. Üniversiteli Gençlerle sohbet eden Beyazgül; “ Geçler bizim geleceğimiz ve aynı zaman da geleceğimizin mimarlarıdır dedi”.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptığı açıklama da şunları söyledi. “ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. O tarihte de böyle Üniversite temsilcileri yoktu ama gruplaşmalar vardı. Her kesimin kendi Başkanı vardı. Bizim muhafazakar kesimin Başkanı Hukuk Fakültesinde bendim. Sonra hayatımız birçok şekilde Milli Gençlik vakfı Başkanlığı, birçok teşkilatlar da Başkanlık yaptım. Hatta İl Başkanlığına Müracaat ettiğim de o zaman ki Başbakanımız Ahmet Davutoğlu bana ne kadar da çok çalışman var demişti. Şimdi aynı zaman da Noterim ve Türkiye Noterler Bitliği Başkan yardımcısıyım. Darbe gecesi Genel Merkez önündeydik çünkü orada Darbe çük şiddetli yaşandı. Oğlum gece saat 3.00 da geldi yanıma kolumdan tuttu dedi ki baba kenara çekil Beş tepeye bomba atılıyor. Ben de dedim ki oğlum ben bura da duracağım çünkü buradan ayrılırsam kendimi bir daha affedemem dedim. Oğlum bana dedi ki baba Darbe nasıl olacak dedim ki oğlum püstür kürüz merak etme çok şükür Milletimizin birlik ve beraberliğiyle püfkürttük dedi”.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çifti Yaptığı açıklama da şunlara değindi. “  Gençler bizim için önemli gece gündüz çalışıyoruz. Ne için çalışıyoruz. Gençlerimizin geleceği için, bu Ülkenin geleceği için, bu Ülkeyi teslim edeceğimiz nesil için, değerlerine bağlı bir nesil, geçmişine bağlı bir nesil, inançlı bir nesil, vatanına, bayrağına bağlı bir nesile teslim etmek için çalışıyor ve çabalıyoruz dedi”.

Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertük şunları söyledi. “ İl Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e, Yerel Yönetimler Başkanımız Cemil Çadak’a çok teşekkür ediyorum her zaman bizim yanımızda oldular her sorunumuz da bizlere ilk kaçan kendileri oldular. Bizim hiç yalnız bırakmadıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum dedi”.

 

Üni AK Başkanı Halil Çapkan şunlara değindi. “ Üniversiteli Gençler olarak temel hedefimiz ve gayemiz vatanını, milletini, bayrağını seven bir gençlik ve ilmini, irfanını seven bir gençlik olarak hareket etmektir. Ben Kıymetli Başkanlarımın huzurunda tekrar bu sözü vermek istiyorum. Vatanımı, Milletimiz, Ülkemiz, Bayrağımız için ne gerekiyorsa elimizi değil, bedenimizi şimdiden taşın altına koymaya hazırız dedi”. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum