Üsküdar'da Bıçaklı Kavga t

Üsküdar'da Bıçaklı Kavga t

Üsküdar'da Bıçaklı Kavga t
00 0000 - 00:00

Alınan bilgiye göre, 7 Ekim’de Üsküdar’da bulunan bir otoparka giren bir kişi, güvenlik görevlisiyle tartıştı. Daha sonra tartışma sırasında otoparka giren 3 kişi güvenlik görevlisini darp etti. Bu esnada arkadaşının darp edildiğini gören Serkan Yıldırım arkadaşına yardıma koştu. Ancak Yıldırım, tartışma sırasında M.K tarafından bıçaklandı. Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırılan Yıldırım’ın bıçaklandığı anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bıçaklandığı M.K.’dan şikayetçi olan Serkan Yıldırım’ın ilk duruşması Üsküdar 2. Çocuk Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme 18 yaşından küçük olan M.K.’yı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı.

Olayı anlatan Serkan Yıldırım, "4 kişinin içeri girdiğini gördük. Bunun üzerine otopark güvenliği arkadaş müdahale etmek için yukarı çıktı. Şahıslardan biriyle kavga etmeye başladı. Bende bu durumu görünce yukarı koştum. O esnada şahıslardan birinin bıçak çıkararak arkadaşıma sokmaya çalıştığını gördüm. Bende o şahsa müdahale edince bıçaklandım. Ancak bıçaklandığımı ilk önce fark edemedim, şahsın yumruk attığını sandım. Sonra üç tane bacağımdan, bir tane göğsümden, bir tanede kolumdan bıçaklandığımı fark ettim. Bıçağı sokmaya devam edecekti ama müdahale edip kolunu tuttum ve bıçaklandım diye bağırınca arkadaşları şahsı alıp kaçtı" dedi.

Kamera görüntüleri olmasına rağmen mahkemenin M.K.’yı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktığını ifade eden Yıldırım, "Kalbimin altından bıçak yarası aldım. Hatta karaciğerim zedelenmiş. Ayrıca bıçak kolumun bir yerinden girip diğer tarafından çıktı. Kolumdan iki ameliyat geçirdim. Hayati tehlike yaşadım. İlk iki gün solunum zorluğu çektim. Bunların hepsi de raporlarımda var. Şahıs olay günü sabaha karşı yakalanmış. Bir süre sonra mahkememiz oldu. Hakim ifadelerimizi aldı. ’Şikayetçi misiniz’ diye sordu. Şikayetçi olduğumu söyledim. Ancak elimizde kamera görüntüleri olmasına rağmen şahsı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı. Ben adalet yerini bulsun istiyorum" diye konuştu.

www.sanliurfagazetesi.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum