ŞUTSO 40 işadamıyla Bursa'ya çıkarma yapacak

ŞUTSO 40 işadamıyla Bursa'ya çıkarma yapacak

ŞUTSO 40 işadamıyla Bursa'ya çıkarma yapacak
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)  Meclis Üyeleri Kasım Ayı Meclis Toplantısını Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile beraber Bursa’da yapacak. Ardından Bursa’da faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarını ziyaret edecek.
 
Yaklaşık 40 kişilik bir heyet ile Bursa’ya çıkarma yapacak olan ŞUTSO, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) tarafından belirlenecek 3 adet sanayi tesisini ziyaret edecek. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve işadamları Derneği (DOSABSİAD) ile akşam yemeğinde buluşacak. Ardından BTSO ile ŞUTSO ortak meclis toplantısı gerçekleştirecek. İmalat sanayi başta olmak üzere birçok sektörde üretim yapan firma sahiplerinden oluşan ŞUTSO meclis üyeleri hem Bursa ticaret sektörleri hakkında bilgi sahibi olmak ve hem de bursa ticaret ve sanayi odası ile yakalanmış olan sıcak ilişkileri geliştirmek adına bu ziyareti gerçekleştirecekler. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ŞUTSO Başkanvekili Osman Baysal tüm meslek odaları ve işadamları dernekleriyle yakın diyalog ve işbirliği içinde olduklarını bunun sonucunda da olumlu tepkiler aldıklarını ifade etti.
        
Baysal şunları söyledi: “Geçtiğimiz ay meclis toplantısında üyelerimiz ile kardeş il olarak gördüğümüz Bursa’yı ziyaret etmek için karar aldık. Ayrıca Bursa’nın ticari hayatı hakkında bilgi sahibi olmamızın bizlere fayda sağlayacağını ve model olması açısından önemli olacağını da düşünüyorum. Bu noktada gezimizin çok verimli ve yararlı geçeceğinden hiç kuşkum yok. Bursa’da Türkiye ve yurt dışına mal satan önemli sektörler var bunlarla alakalı bazı firmaları gezeceğiz. Buradan giden arkadaşlarımız gözlem yapacak bilgi alacak. Bu gezi ve ziyaretin ardından arkadaşlarımızın fikir ve bakış açılarında güzel değişimler ve gelişmeler olacağını umuyorum. Bizler ŞUTSO yönetimi olarak işadamlarımızın ufkunu genişletebilmek adına bu tür geziler yapmaya devam edeceğiz.”(Haber Yusuf Güler)


YORUMLAR

  • 0 Yorum