Sırada Rock Müziği Var

Sırada Rock Müziği Var

Sırada Rock Müziği Var
00 0000 - 00:00

1992 yılında yayın hayatına başlayan Harran Fm çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Genel Müdürlüğünü Halil Aslan’ın, Genel Yayın Müdürlüğünü ise Arif Faraç’ın üstlendiği radyo kurulduğu günden buyana en çok dinlenen radyoları arasında ilk sırada yer alya devam ediyor.

Her geçen gün değişmeyen ve yükselen yayın kalitesi ve bunlara ek olarak kalifiye ve genç yetenekleri radyonun bünyesine katan Harran Fm tartışılmaz yerini koruyor. Radyo bünyesine Harran Üniversitesi Radyo Tv bölümünden çok sayıda bu işe gönül vermiş genç yeteneği de katarak her geçen gün yayın kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

 

Radyonun Genel Yayın Müdürlüğünü üstlenen Arif Faraç ;  “Harran FM’in kurulduğu ilk günlerde Arabesk yayın yapmaya başladığını zamanla yayın politikasını değiştirerek Pop, Halk Müziği Özgün Müziğini de ekleyerek toplumun her kesime hitap ettiklerini belirtti.

 

Radyoların sadece müzik çalan istasyon olmamasını gerektiğini belirterek “Bu ilkeden yola çıkarak Radyomuzda Türkiye gündemi ilimizin sorunlarının tartışıldığı programları da yayına geçirerek sadece müzik çalmak yerine toplumdan her kesime ulaşarak faydalı programlar yaptıklarını belirtti.

Harran Üniversitesi Radyo Tv bölümünde eğitim gören öğrencilerin radyolara büyük fayda sağladığını belirterek öğrencilerin büyük bir özveri göstererek radyo programlarının yapmalarının hem kendilerine hem de öğrencilere faydalı olduğunu belirtti.

 

Faraç radyoda yakın zamanda Rock müziği yayının da yapılacağını belirterek bu işi yapmak isteyen genç yeteneklere kapılarının açık olduğunu belirtti 

YORUMLAR

  • 0 Yorum