Şehitlik halkına müjde

Eski Çocuk hastanesi içerisinde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı semt polikliniği hizmet vermeye başladı.

Şehitlik halkına müjde

Eski Çocuk hastanesi içerisinde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı semt polikliniği hizmet vermeye başladı.

Şehitlik halkına müjde
01 Mart 2017 - 09:31

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekterliği tarafından Eyyubi’ye ilçemizde açılan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde birleştirilen Çocuk hastanesi eski hizmet binasına açılan semt polikliniği vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Şehitlik semt polikliniğinde 5 poliklinik hizmet vermeye başladı.

Çocuk hastalıkları ( 2 poliklinik )
Dahiliye 
Kadın doğum hastalıkları
Fizik tedavi ( FTR )
Kulak Burun Boğaz ( KBB )

Şehitlik Semt polikliniği sorumlusu Harun Çağan ” Çocuk hastanesi ve üniversitenin şehitlik semtinden taşınması ile birlikte bu bölgede Şanlıurfa kamu hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından tespit eksiklikler göz önüne alınarak Şehitlik semtimize şu an itibariyle 5 branşta poliklinik, tahlil ve  radyoloji hizmeti vermeye başladıklarını dile getirerek, önümüzdeki günlerde branş sayısı arttırılarak, vatandaşlarımızın yaşadıkları bölgelerde hizmet almalarını sağlayacaklarını söyledi. Çağan; Şanlıurfa kamu hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak burada halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Semt polikliniğimizde tam teşekküllü laboratuvar imkânının mevcut olduğu ve Röntgen ile Halkımızın Merkezde bulunan hastanelere gitmeden burada tetkik ve tedavi olma imkânı sağladıklarını söyledi” Semt polikliniğine muayene olmaya gelen hastalardan Bakır Gök isimli vatandaş Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliğine teşekkür ederek şehitlik halkını düşündükleri tahlil röntgen gibi işlemleri burada yaptırarak semtimize uzak olan hastanelere gitmeye gerek kalmadan yaşadığımız bölgede böyle bir imkân sağlandığı için teşekkür ediyoruz dediler.


YORUMLAR

  • 0 Yorum