Şimdi Kenetlenme Zamanı!
Şanlıurfaspor’da üst üste alınan kötü sonuçlar bir hayli can sıkmaya başladı.En son Denizlispora konuk olan Şanlıurfaspor sahadan 3-1 mağlup ayrıldı.

Alınan mağlubiyetlerin faturası Reha Kapsal’a kesildi.Denizli mağlubiyetinin ardından Şanlıurfaspor taraftarının Reha Kapsal’a olan büyük tepkisi ses getirdi ve Reha Kapsal istifasını verdi.Reha Kapsal’ın yerine ise Şanlıurfaspor’un eski futbolcusu olan ve Reha Kapsal’ın yardımcılığını yapan Urfa’nın öz evladı Hüseyin DAĞ’ı getirdi.Pazar günü saat 19.00’da Adana Demirspor konuğumuz olacak.Peki bu dakikadan sonra ne olacak?

Öncelikle Şanlıurfaspor Yönetimi, bilet fiyatlarında indirime gitmeli ki Taraftarı sahaya çeksin.Çünkü; önümüzdeki Adana Demirspor maçı bizim açımızdan çok önemli.
Sadece bilet fiyatlarında indirime gitmekle değil.Bilboard’larda Maça davette bulunulmalı..
Bu maçın önemini taraftarımıza bildirmeleri lazım.Bu kadar mı? hayır! Basın sözcümüzün çıkıp "Bu sezon şampiyonluk için çıktığımız yolda bu..bu nedenlerden dolayı başarılı olamadık.Tüm taraftarlarımızdan özür diliyoruz.Desteklerini sürdürsünler,arkamızda olsunlar,takıma destekleri devam etsin,takımı yalnız bırakmasınlar,herşeyi geride bırakıp önümüzdeki maçları en az kayıpla kapatıp,gelecek sene emin adımlarla süper lige çıkacaz" şeklinde açıklama yapıp taraftarın gönlünü alması gerekir.Şuan mevcut yönetimde olupta benim zamanım yok URFASPOR’a vakit ayıramam veya yöneticilik bana göre değil kardeşim diyen biri varsa da onlar da istifalarını versinler.Biz kimseyi zorla tutmuyoruz.

Sıra geldi Sayın Bakanımız Faruk Çelik ve Eski Valimiz Sayın Celalettin Güvenç’e.
Seçim çalışmaları ve iş yoğunlukları nedeniyle Urfaspor’u biraz  ihmal ettiler.
Eski günlerdeki gibi Bakanımız ve Eski valimiz evimizdeki ve deplasmandaki tüm maçlarımızı kaçırmasınlar.Takıma desteklerini devam ettirsinler.Yönetimi yalnız bırakmasınlar.Mevcut yönetimle ACİL toplantı yapıp,yönetimdeki herkesin maçlara gelmesini,öncelikle işlerinin URFASPOR olduğunu hatırlatmaları gerekir.

Yönetim’imiz, Bakanımız ve eski valimiz’de görevini yaptı diyelim.Bitti mi? maalesef yine bitmedi! Bu sefer taraftarlarımıza büyük görev düşüyor.Sanki şampiyon olacakmışız gibi evimizde kalan tüm maçlarda stadı doldurmaları gerekiyor.Urfaspor’un artık Puan kaybetme gibi bir lüksü kalmadı.Ayrıca bir konuya daha değinmek istiyorum.AKP’ye düşman olanlar,sevmeyenler URFASPOR’a da sırt çeviriyor,çevirdiği yetmiyor zarar vermeye çalışıyor.Bilin ki bizim sevdamız şahıslara,yönetime,başkana değil.Bizim sevdamız sarı yeşil renklere ve armaya.Artık yok bu valinin takımı,yok ben bu yönetimdeki kişiyi sevmiyorum gibi bahaneler üretip Urfaspor’a sırt çevirmeyi bırakıp,ne olursa olsun URFASPOR’a desteğimizi verelim.Şahıslar gelip geçicidir,URFASPOR kalıcıdır.Önümüzde çok kritik maç var evimizde oynuyoruz.Gelin takımın kötü gidişine aldanmayıp stadı dolduralım.Unutmayın; en iyi taraftar,takıma kötü günde destek olan taraftardır