Şanlıurfa Ülkü Ocakları'ndan ziyaret

Şanlıurfa Ülkü Ocakları'ndan ziyaret

Şanlıurfa Ülkü Ocakları'ndan ziyaret
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Emin Özkutlu ve beraberindeki heyet 24 Kasım Öğretmenler günü dolaysıyla Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürünü, birçok ilk ve ortaöğretim kurumlarını ziyaret etti.
 
Şanlıurfa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olmamız sebebiyle, her zaman eğitimin ve kültürün en büyük destekçisiyiz ve gelecekte de bu desteklerinin sürdüreceklerini belirten Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Emin Özkutlu . Ülkemizde toplumun her sosyal kesiminde var olduğu gibi, Öğretmenlerimizin de gerek maddi gerekse manevi sorunlar içerisinde olduğunu biliyoruz, Öğretmenlerimizin bir an önce sorunlarının giderilmesi  ve Öğretmenlerimizi bir gün değil her gün hatırlamalıyız dedi.
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek; "Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimin ve öğretimin her gün biraz daha ileri gitmesi ve çağı yakalaması adına elimizden gelen her türlü özveriyi gösteriyoruz, eğitimi Şanlıurfa da zirveye çıkarmak, bilgili, donanımlı, ahlaklı ve karakterli bir nesil yetiştirmek en büyük arzumuzdur, Dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum