REKTÖR MUTLU’YA ZİYARET

REKTÖR MUTLU’YA ZİYARET

REKTÖR MUTLU’YA ZİYARET
00 0000 - 00:00

3 Temmuz 2009 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında GAP Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Kemal Kapaklı Başkanlığında İ.Halil Çini, Recai Ayhan, Nihat Çiçek, M.Kamil Güler, Mehmet Yıldırım ve Hasan Kırmızıtaş’dan oluşmuştu.
GAP Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Kemal Kapaklı Başkanlığında İ.Halil Çini, Recai Ayhan, Nihat Çiçek, M.Kamil Güler  ve Hasan Kırmızıtaş Harran Üniversitesi Rektörü İ.Halil Mutlu’yu makamında ziyaret etti.
Harran Üniversitesi Rektörü İ.Halil Mutlu; GAP Gazeteciler Cemiyeti Yeni Yönetim kurulunu tebrik ederek bundaki sonraki faaliyetlerinde başarılar diledi. Kongrenin birlik ve beraberlik içinde geçtiğini ve güzel bir kongre olduğunu belirtti. Harran Üniversitesinin faaliyet ve çalışmalarından da bahs eden Rektör Mutlu; Üniversiteyi hak ettiği yere getirmek için yoğun çaba sarf ettiklerini belirtti.
GAP Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu  Başkanı Kemal Kapaklı ise Rektörümüz  Mutlu’nun Cemiyetimizin Kongresine gelmesi bizi onurlandırdı. Yaptığı konuşmada nedeni ile kendilerine  teşekkür ediyorum. Gazeteciler Cemiyeti olarak Harran Üniversitesinin çalışmalarını takdir ediyoruz.Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum