POZANTI'DA URFA RÜZGARI

POZANTI'DA URFA RÜZGARI

POZANTI'DA URFA RÜZGARI
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa'da kaldığı süre içinde başarılı projelere imza atan Vali yardımcısı Bülent Karacan Pozantı kaymakamı olunca düzenlenen şenlikte Urfa rüzgarı esti.

Şanlıurfa'da 3 yıllık görevi sırasında Şanlıurfalılar tarafından sevilen sayılan Vali yardımcısı Bülent Karacan Şanlıurfa kültürünü Pozantı'da yaşatıyor. Özellikle Şurkav'da yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Vali yardımcısı Bülent Karacan geçtiğimiz yıllarda Pozantı kaymakamlığına atanmıştı. Halk adamı olarak anılan Bülent Karacan Pozantı'da da yaptığı çalışmalarla takdir topladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan Pozantı 4. Yaz Şenliğini Şanlıurfa'dan sıra gecesi renk kattı. Pozantı Kaymakamı Bülent Karacan'ın desteği ile düzenlenen şenlikte Urfa türküleri Pozantılıları coşturdu.
Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, geceye katılan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Pozantı 4. Yaz Şenliği'ne Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ile Adana'da görevli üst düzey bürokratlar katıldı. Gecede kürsüye ilk çıkan Pozantı Kaymakamı Bülent Karacan oldu. Kaymakam Karacan, yeni otoban bağlantı yolunun açılmasıyla kurulacak yeni tesislerin istihdama büyük katkısı olacağını söyledi. Pozantı Kaymakamı Bülent Karacan, "El ele, kol kola, birlik ve beraberlik içinde her şey çok daha güzel olacak. Pozantılı artık kenetlendi. Bu birlik, ilçemizi yarınlara taşıyacak" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum