İzol'un ilçe temasları devam ediyor

27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe, kırsal mahalle, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İzol, vatandaşlar ile bir araya gelerek 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor.

İzol'un ilçe temasları devam ediyor

27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe, kırsal mahalle, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İzol, vatandaşlar ile bir araya gelerek 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor.

İzol'un ilçe temasları devam ediyor
14 Haziran 2018 - 10:02

Her gün farklı bir ilçede vatandaşları ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol'un bu sefer ki durağı Ceylanpınar oldu. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ceylanpınar İlçesini ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, Ceylanpınar Kaymakamlığını ziyarete ederek, Kurum çalışanlarından ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Ceylanpınar Kaymakamlığının ardından AK Aday İzol, Ceylanpınar Halk Eğitim Merkezi müdürü Ömer Azger'i, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Ceylanpınar Sosyal Hizmet Müdürü Yılmaz Demircan'ı ve Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç'ı ziyaret etti.Ziyaretlerin de Ceylanpınar ilçesi ile ilgi fikir alışverişinde bulunan AK Aday İzol, Ceylanpınar ilçesinin daha fazla gelişmesi adına çalışacaklarını belirtti.

İlçe'de gerçekleştirdiği temasların ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanlığını ziyaret ederek, Teşkilat mensuplarında ilçe'de yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak yapılacak çalışmalar hakkında ise istişarelerde bulundu.

AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısına; 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, 27.Dönem Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Halil Özşavlı, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Halit Şimşek ile Teşkilat mensupları katıldı.

İzol, Hedefimiz Şanlıurfa'da 14'te 14 Vekil Sayısına Ulaşmak 

24 Haziran seçimlerinde hedeflerinin 14'te 14 yapmak olduğun u belirten AK Aday Güler Kama İzol, "Ceylanpınar İlçesi bizler he zaman çok önemli bir ilçe olmuştur. İlçe Belediye Başkanlığımız, Meclis üyelerimiz çok güzel çalışmalar icra ediyorlar, İlçe olarak merkezde gerçekten izlenimler bırakılmış durumda. İlçe Teşkilatımız, Belediye Başkanımız, Belediye Meclis üyelerimiz gerçekten el ele ilçede çok güzel işlere imza atıyorlar. Bizim temel hedefimiz 24 Haziran seçimlerinde 14'te 14 yapmak ve Şanlıurfa'ya bu konuda güveniyoruz ve Allah'ın izniyle başarılı olacağız" dedi.

Özşavlı, Bizler Gücümüzü AK Parti Teşkilatlarından Alıyoruz

27.Dönem Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Halil Özşavlı ise, "Aday tanıtım programının ardından yaklaşık 15 gündür sahalarda milletvekili adayı arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyoruz ve yaptığımız ziyaretlerde şunu görüyoruz ki Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde çok olum sonuçlar alacağımızdan şüphemiz yok. Bizler gücümüzü AK Parti teşkilatlarından, AK Dava gönül vermiş hemşerilerimizden alıyoruz" şeklinde konuştu. 

Atilla, Müslümanlara Sahip Çıkan Tek Lider Recep Tayyip Erdoğan'dır

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla da, "24 Haziran yapılacak seçim sadece ülkemizi değil, Tüm ümmeti ilgilendiriyor. Müslüman halklar üzerinde büyük oyunlar oynanıyor ve bu oyunların temeli Osmanlı dönemine kadar uzanıyor ve bu oyunlara karşı gelen, Müslümanlara sahip çıkan tek lider vardır oda Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Halit Şimşek, "Seçim süreci başlar başlamaz ilçe teşkilatımızda görev alan tüm kadrolarımız ile yarın seçim olacak gibi hazır şekilde çalışmalarımıza başladık" şeklinde konuştu.

AK Parti Ceylanpınar ilçe Başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısının ardında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum