HEM BIÇAK HEM DE SİLAHLA VURDULAR

HEM BIÇAK HEM DE SİLAHLA VURDULAR

HEM BIÇAK HEM DE SİLAHLA VURDULAR
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa'da, 25 yaşındaki Murat Sevgili, tartıştığı kişiler tarafından önce sırtından bıçaklandı ardından ayağından silahla vuruldu. Kanlar içerisinde yere yığılan Sevgili, dar sokaklar nedeniyle sedyeyle metrelerce taşındıktan sonra ambulansa ulaştırılabildi

Olay, saat 17.00 sıralarında Tepe Mahallesi'nde, Kabaltı Sokak'ta yaşandı. İddiaya göre, sokakta yürüyen bir grup genç arasında çıkan tartışma, kısa bir sürede kavgaya dönüştü ve grupta bulunan Murat Sevgili, önce bıçakla, ardından da tabancayla vurularak yaralandı. Sevgili'nin kanlar içerisinde yere yığılmasının ardından sokak sakinleri polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.
Polis kısa sürede geldiği olay yerinde inceleme başlatırken, sokakların dar olması nedeniyle 112 görevlileri ambulansı Haşimiye Meydanı'na park ettikten sonra sedyeyle sokak aralarında yaralıya ulaştı. Sırtından 3 kez bıçaklanan ve ayağından vurularak yaralanan Sevgili, sokakta yapılan ilk müdahalesinin ardından sedyeyle Haşimiye Meydanı!nda bekletilen ambulansa götürülmeye başlandı. Dar sokaklardan ve Attar Pazarı Çarşısı’nın içerisinden meraklı bakışların altında geçirilen Sevgili, daha sonra ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Hayati tehlikesi bulunan Sevgili'nin tedavisine yoğun bakım ünitesinde başlanırken, polis yaptığı incelemenin ardından 7 kişiyi gözaltına aldı.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum