FAKIBABA HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

FAKIBABA HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

FAKIBABA HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa  Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, “Eyyübiye Gezisi” kapsamında Hayati Harrani Mahallesini gezdi.
       İl dışında bulunduğu Pazar günleri hariç her Pazar rutin olarak gerçekleştirilen geziler kapsamında bugün kentin Hayati Harrani Mahallesini gezen Başkan Fakıbaba, mahalle sakinleriyle bir araya geldi, onların dilek ve temennilerini dinledi.
      Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, M.Emin İzol, bazı birim amirleri ve Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Ramazan Çiçek ile birlikte mahallede gezi ve incelemelerde bulunan Başkan Fakıbaba, yürütülen belediyecilik hizmetleri konusunda ekibiyle fikir alışverişinde bulundu.
    Gezi boyunca mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşı karşıya kalan Başkan Fakıbaba, bir internet cafe önünde oturan gençlerle bir süre sohbet etti. Gençlerin dilek ve temennilerini dinleyen Fakıbaba, daha sonra gezisine kaldığı yerden devam etti.
   Hayati Harrani Mahallesi’nde başlayan ve Şanlıurfa Cezaevi önünde son bulan yaklaşık 3 saatlik gezi boyunca, Başkan Fakıbaba Eyyübiye Bölgesi’nde ve Hayati Harrani Mahallesi’nde yürütülecek olan hizmetleri yerinde görme imkanı yakaladı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum