FAKIBABA, EYYÜPKENT MAHALLESİNİ GEZDİ…

FAKIBABA, EYYÜPKENT MAHALLESİNİ GEZDİ…

FAKIBABA, EYYÜPKENT MAHALLESİNİ GEZDİ…
00 0000 - 00:00

Göreve geldiği günden bu yana geleneksel hale getirdiği “Pazar Günü” gezisine devam eden Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın bugünkü durağı Eyyüpkent Mahallesi oldu.
      Belediye Başkan Yardımcıları M.Emin İzol, Mahmut Kırıkçı ve beraberindeki birim amirleriyle birlikte sabah saatlerinde Eyyübiye bölgesine giden Fakıbaba, Eyyüpkent Mahallesinde gezi ve incelemelerde bulundu.
     Vatandaşların dilek ve temennilerini dinleyen Başkan Fakıbaba, zaman zaman esnafla sohbet etti, onların sorunlarını dinledi.
     Gezi boyunca yine mahalle sakinlerinin ve çocukların sevgi seli ile karşılanan Başkan Fakıbaba, Eyyüpkent Mahallesini adeta karış karış gezerek sorunları yerinde inceleme imkanı yakaladı.
    Tek tatil günü olan Pazar Gününü bile Eyyübiye Bölgesi’ne ayırdığını ifade eden Başkan Fakıbaba, “Her Pazar Eyyübiye Bölgesine gelerek bir mahallede gezi ve incelemelerde bulunuyorum. Başkan yardımcılarım, müdürlerim ve mahalle muhtarlarıyla birlikte gerçekleştirdiğimiz bu gezilerde mahallenin mevcut sorunlarını tespit ediyor çözümü konusunda ortak bir fikir ortaya koyuyoruz. Bu gezilerimiz belirlenen program dahilinde 11 mahallede gerçekleştirilecektir” dedi.
   Eyyüpkent Mahalle Muhtarı Fuat Balcı ise mahallelerine gelerek sorunları yerinde inceleme güzelliğinde bulunan Başkan Fakıbaba’ya ve ekibine minnettarlık duyduklarını belirterek, elele verildiği takdirde sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını kaydetti.(UrfaHA)  


YORUMLAR

  • 0 Yorum