ESNAF TOPLANTISI

ESNAF TOPLANTISI

ESNAF TOPLANTISI
00 0000 - 00:00

Karaköprü Belde sınırlarında faaliyet gösteren esnafın sorunları ilk kez masaya yatırıldı.
Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, büyük çoğunluğu Karaköprü Beldesinde yatırım yapan esnaf  temsilcileri bir araya geldi.
Karaköprü Belediyesi Konferans salonunda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi,  Belediye Meclis Üyeleri Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler, Fen-işleri Müdürü Şemsi Tepe,Yazı işleri Müdürü Müslüm Akıllı  Şehircilik ve İmar Müdür vekili Muhsin Tut ,Park Bahçeler Müdürü Fehmi Fidancı ve  yaklaşık 250 esnaf katıldı..
Karaköprü Belediyesinin  her esnafa aynı mesafede olduğunu  her türlü yatırımcıya kapılarının  sonuna kadar açık olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’ Karaköprü dinamik bir bölge, kentimizin tek imarlı alanıdır, Her gün göç alan, yoğun talep olan yeni bir yerleşim yeri, Biz Belediye Olarak yatırımcılarımıza esnafımıza her türlü desteği sağlamak zorundayız,  özellikle  kimseyi mağdur etmeyeceğiz,  bugün  Ortak düşünceye varmak, uygulamalarımızda   ortak hareket etmek için ve sorunlarımızın çözüm yollarını tespit etmek için siz esnafımızla birlikte çalışacağız’dedi.
Başkan  Çiftçi,’Spor,Kültür ve iş merkezi kurmak isteyen ve toplumu yakından ilgilendiren yatırımlara açığız, Doğalgaz çalışmasının bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve  kazı çalışmalarının ardından  oluşan toz ve çevre kirliliğinden dolayı  vatandaşlarımızdan biraz sabır diliyoruz, biz her kazı sonrası onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz’diye konuştu.
Karaköprü Belediyesince ilkkez esnaf toplantısına katılan ve çeşitli dalalrda iş yapan esnaf temsilcileri ise yaklaşık 2 saat süren toplantıda kendi sorunlarını aktarma imkânını buldular.(


YORUMLAR

  • 0 Yorum