Engellilere mavi kapak hediyesi

Engellilere mavi kapak hediyesi

Engellilere mavi kapak hediyesi
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa Kız Meslek Lisesi Müdür Öğretmen ve Öğrencileri tarafından 3. Aralık Dünya Engelliler günü nedeni ile topladıkları mavi kapakları Dernek yöneticisine hediye ettiler.

Şanlıurfa il Emniyet Müdürlü ile Şanlıurfa Bedensel Engelliler Derneği tarafından devam eden mavi kapak kampanyasına destek vermek ve Engelli kardeşlerimize yardımcı olmak için yaklaşık iki aydır kapak topladıklarını, toplanan 15.bin kapakla Engelli vatandaşlarımıza destek olduğumuz için mutlu olduklarını kampanya devam ettikçe kapak toplamaya devam edeceklerini belirtiler.

Dernek Başkan Yardımcısı Serdar YILDIRIM ilk kez böyle bir günde böyle bir hediye aldıklarını bizleri düşünen ve bizim işin çok önemli bir gün olan 3.Aralık dünya Engelliler gününde unutmayan okul Müdür,Öretmen ve Öğrencilerine çok teşekkür ediyorum bu hediyeyi ilimizdeki tüm Engelliler adına kabul ediyorum .

böyle bir günde herkesin engellileri bir şekilde hatırlamalarını onların sorunlarına ortak olmaları onlar için ne yapabiliriz manasında çalışmalar yapılmasını bizlerin en çok arzu ettiğimizdir. Bu okulumuzun yaptığı faaliyet gibi bizleri sevindirmek çok zor değildir bir kapak bir çiçek yada bir güzel söz bizlere yeterdir. Bizi unutan siyasetçi bürokrat ve idarecilerimize örnek olunması dileğimle saygılarımı sunar tüm engelli kardeşlerimin 3.Aralık Dünya engelliler Gününü kutlarım.dedi (Haber Yusuf Güler)

YORUMLAR

  • 0 Yorum