Engelliler sıra gecesi'nde eğlendi

Engelliler sıra gecesi'nde eğlendi

Engelliler sıra gecesi'nde eğlendi
00 0000 - 00:00

Belediyesi’nin, engeliler için düzenlediği gecede engelliler engel tanımadı. Engellilerle ve aileleriyle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Fakıbaba’ya engelliler ilginç sevgi gösterisinde bulundular.
Sultan Sarayı’nda sıra geceli programa engelliler aileleriyle birlikte katıldı. Önce yemekler yenildi, ardından sıra gecesi topluluğunun seslendirdiği türkülerle halay çeken engelliler adeta felekten bir gece çaldılar. Tekerlekli sandalyeleriyle de halay çeken engellilere Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe, Kent Konseyi Başkanı Nihat Taş ve diğer STK başkanları da eşlik etti. Şanlıurfa Belediyesinin "3 Aralık Dünya Özürlüler Günü" dolayısıyla gerçekleştirdiği programa, Belediye Başkanı Ahmet Eşref
Fakıbaba, Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, Kent Konseyi Başkanı Nihat Taş, Şanlıurfa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kapaklı, Engelli Koordinasyon Birim Sorumlusu Hülya Kafaf ve çok sayıda engelli dernek başkanları katıldı. Engellilere yönelik hizmetlerinden bahseden Belediye Başkanı Fakıbaba, "Biz Urfa belediyesi olarak her zaman sizin yanınızda olduk ve olmaya çalıştık. Şimdi engelliler için Engelliler Koordinasyon Merkezi’nin yapımına başlayacağız. Siz her şeye layıksınız"
dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum