BÖYLE ÇALIŞMAYA NE DAYANIR

BÖYLE ÇALIŞMAYA NE DAYANIR

BÖYLE ÇALIŞMAYA NE DAYANIR
00 0000 - 00:00

Şanlıurfa kent merkezinde çeşitli sivil toplum kuruluşları ile toplantılar düzenleyen Vali Okutan bugünde ŞURKAV Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Yaklaşık iki saat süren toplantıdan çıkıp bir başka toplantıya gitmek isteyen Vali Okutan ŞURKAV otoparkında bulunan makam aracına yöneldi.

Aracına bindikten sonra aracın hareket etmesini bekleyen Vali Okutan aracının hareket etmemesi üzerine korumalarına “Neden araç ilerlemiyor” diye sordu. Vali Okutan’ın sorusuna karşılık, korumalar “Sayın Valim otoparkta şu anda enerji kesintisi meydana gelmiş elektronik kapının açılmasını bekliyoruz” cevabını aldı.

Programlarını aksatmak istemeyen Vali Okutan elektriklerin gelmesini beklemeden makam aracından inerek, yaya olarak yolun karşısına geçti. Yolun karşısında bulunan ekip aracına yönelen Vali Okutan korumaları ve makam aracını bırakıp ekip aracıyla valilik makamına geldi.

Vali Okutan daha öncede Land Rover marka aracıyla Viranşehir’e bağlı köylerde incelemelerde bulunmuş aracının hararet yapması sonucu Valiliğe ait basın aracına binip, basın mensupları ile yoluna devam etmişti.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum