AKÇAKALE'DE EĞİTİM ŞÖLENİ DÜZENLENDİ.

AKÇAKALE'DE EĞİTİM ŞÖLENİ DÜZENLENDİ.

AKÇAKALE'DE EĞİTİM ŞÖLENİ DÜZENLENDİ.
00 0000 - 00:00

Akçakale kaymakamlığı ve Akçakale belediyesinin SBS ve öğrenci seçme sınavı ÖSS de başarılı olan öğrencilerin onuruna ortaklaşa düzenledikleri, eğitimde başarı şöleni renkli ve özel görüntülere sahne oldu.           Ş.Urfa Belediyesi konservatuar birimi sıra gecesi ekibi ve Azerbaycan kültür Bakanlığı danslar topluluğunun renk kattığı gecede öğrencilere de başarı belgeleri verildi. Akçakale kaymakamı Şefik AYGÖL biz göreve geldiğimizden buyana eğitim seferberliği başlattık. Seviye belirleme sınavında başarı olan öğrenci sayımız 126 ÖSS’de ise yerleşen öğrenci sayımız 45 bunu önceki yıllarla, karşılaştırdığımızda yüzde 400–500 gibi başarı göstergesidir dedi.     Geleceğimi düşünüyorum okulumu yapıyorum projesini başlattıklarını belirten aygöl başarı sadece devlet desteğiyle olmuyor. Sizlerin de desteklerini bekliyorum dedi.  

Gecede Azerbaycan külttür bakanlığı dans gurubunun gösterisi adeta Akçakalelileri büyüledi, gec saatlere kadar devam eden gecede havaiyi fişeklerinin gösterisi ile Son buldu. Dans gurubu yöneticilerine ve öğrencileri başarılarından dolayı belgeler verildi

   Akçakale belediye başkanı Abduhakim AYHAN da öğrencilerin bu başarısı bizleri de gururlandırmıştır Akçakale kaymakamlığı ile beraber düzenlediğimiz başarı şöleni mükemmel geçmiştir Akçakale için her şeye varız dedi. Öğrencileri de kutladı başarı belgelerini de sundu.

Haber:UrfaHA İsmail Arslan/Akçakale

YORUMLAR

  • 0 Yorum