5 bin 256 vatandaşa hizmet verildi

5 bin 256 vatandaşa hizmet verildi

5 bin 256 vatandaşa hizmet verildi
00 0000 - 00:00

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde düzenlenen halk gününde çoğunluğu kadınlardan oluşan 5 bin 256 kişiye yardım edildi.

    Siverek belediyesince bir yıldan beridir her hafta Çarşamba günleri Gümrük hanında bulunan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde düzenlenen halk gününde çoğunluğu kadınlardan oluşan 5 bin 256 kişiye yardım edildi.

     Belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ın talimatlarıyla halk günü toplantılarını düzenlediklerini hatırlatan belediye meclis üyesi Azize Dolaş yaptığı açıklamada yaklaşık bir yıldan beri devam eden toplantılara 5 bin 256 vatandaşımız katıldı. Vatandaşlarımızdan bize çeşitli yardım talebi gelmektedir. Yardım talebinde bulunan vatandaşlardan 2133 kişiye dilekçe yazılıp ilgili yardım kuruluşlarına yönlendirildi.50 aileye beyaz eşya yardımı. 600 aileye soba yardımı, giysi yardım talebinde bulunan yoksul ve yetimlerden oluşan 984 çocuğa giysi yardımı yapıldı. Toplantılarımız her hafta devam ediyor,belediyenin gücünü aşan evde bakım  ve yaşlılık  maaşı gibi talepleri  ilgili  kurumlara yönlendirip gelişmeleri  takip ediyoruz.’’

YORUMLAR

  • 0 Yorum