Albayrak tebrikleri kabül etti

Albayrak: ''Halfeti’de hiç birşey eskisi gibi olmayacak''

Albayrak tebrikleri kabül etti

Albayrak: ''Halfeti’de hiç birşey eskisi gibi olmayacak''

Albayrak tebrikleri kabül etti
05 Nisan 2019 - 12:30

Şanlıurfa'da yaklaşık 30 yıldır HDP ve CHP'nin kazandığı, Halfeti ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkanı seçilen Şeref Albayrak tebrikleri kabül etti.Mazbatasını dün alarak göreve başlayan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, tebrikleri kabül etti. Halfeti Belediyesi yanındaki semt pazarı yerinde, Eşi Nisa Albayrak, AK Parti Halfeti İlçe Başkanı Canan Onu Seyyar, Meclis Üyeleri ve vatandaşlarla buluşan Albayrak’a yoğun ilgi gösterildi. Binlerce Halfetili vatandaş Albayrak’ı tebrik ederek görevinde başarı diledi.Albayrak burada yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.

Söz veriyorum, daha fazla çalışacağım

Konuşmasında Halfetili vatandaşlara teşekkür eden Albayrak ‘’Halfeti kazanacak dedik. Halfetlililer bu kez geleceklerine oy verecek dedik. Halfetili hemşehrilerim bu memleketin gelişmesinden yana oldular. Sağolun var olun’’ dedi.

Sorumluluğumuz daha da arttı

Halkın kendilerine verdiği yoğun destekle sorumluluklarının daha da arttığını ifade eden Albayrak ‘’Daha fazla çalışacağım, söz veriyorum. Sizlere ve ilçemize daha fazla hizmet getireceğim. Sizler bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. 31 Mart günü sandıklarda hem şahsıma hem ilçenize sahip çıktınız. Halfeti’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Her şey daha güzel olacak. Bunun da sözünü veriyorum. Bize oy versin vermesin, herkesin belediye başkanı olacağım. 40 bin Halfetili vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri var. Ayrı, gayrı yok. Birlik, beraberlik ve kardeşlikten yanayız’’ dedi. AK Parti, yaklaşık 30 yıldır HDP ve CHP'nin kazandığı, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın da memleketi olan Halfeti'de belediye başkanlığını alarak bir ilki başarmıştı. AK Parti, 2014 yerel seçimlerinde en fazla farkla kaybettiği Halfeti'de 31 Mart'ta yapılan seçimleri ise açık ara farkla kazanmış, eski Halfeti Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olan AK Parti adayı Şeref Albayrak, yüzde 54,92 oy alarak ikinci sıradaki HDP adayı Abdurrahman Çiftçi'ye yüzde 17,36'lık fark atmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum