AK Parti Haran İlçe Kadın Kolları'nın başarısı tescillendi

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, Şanlıurfa İl Başkanlığınca gerçekleştirilen performans değerlendirmesi sonucunda 13 ilçe arasında birinci oldu.

AK Parti Haran İlçe Kadın Kolları'nın başarısı tescillendi

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, Şanlıurfa İl Başkanlığınca gerçekleştirilen performans değerlendirmesi sonucunda 13 ilçe arasında birinci oldu.

AK Parti Haran İlçe Kadın Kolları'nın başarısı tescillendi
06 Mart 2017 - 09:36

Sadece seçimden seçime değil her dönem aktif faaliyetler yürüten AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları üyeleri, gayretli çalışmalarının mükâfatını aldı. AK Parti’nin başarısı için Huriye Biter başkanlığında yoğun mesai harcayan AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları, il başkanlığının performansı baz alarak yaptığı değerlendirme sonucunda 13 ilçe kadın kolları teşkilatı arasında birinci seçilerek, başarısını tescilledi.

“TEŞKİLATIMIZ FEDAKARCA ÇALIŞIYOR”

Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, elde ettikleri başarının tesadüf olmadığını belirterek, işlerinden, ailelerinden fedakarlık ederek çalışmalara katkı sağlayan kadın teşkilatı üyelerinin birinciliği sonuna kadar hak ettiğini söyledi. AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları olarak, sadece seçim öncesi değil her zaman halkın arasında olduklarını belirten Biter, “Hiçbir zaman ‘seçim bitti, bir dahaki seçime kadar köşemize çekilelim’ demedik. Hep sahada olduk. Bu gayretli çalışmamızın ödülünü de Şanlıurfa’nın ilçeleri arasında performans birincisi seçilerek aldık. Çok mutluyuz. Aynı zamanda gururluyuz. Hep birlikte nice başarılara ulaşmak dileğiyle tüm ekip arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

“REFERANDUM ÖNCESİ MOTİVASYON KAYNAĞI OLDU”

Birinciliğin, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Teşkilatı için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunun altını çizen Huriye Biter, şunları kaydetti: “Anayasa değişikliği paketi ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin oylanacağı o tarihi güne canla başla çalışarak hazırlanıyoruz. Sandıktan rekor düzeyde ‘evet’ çıkması için her gün çalmadık kapı bırakmıyoruz. Harranlı kadınlarımıza referandumdan ‘evet’ çıkarsa nelerin değişeceğini anlatıyoruz. Ülkemizin geleceği, çocuklarımızın geleceği için her bir ‘evet’ oyunun ne kadar değerli olduğuna dikkat çekiyoruz. Harranlı kadınlarımızdan da bu konuda olumlu geri dönüşler alıyoruz.”

“16 NİSAN’DA YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ”

Harran halkının, 1 Kasım 2015’te yapılan son genel seçimde, Türkiye tarihinde rekor sayılabilecek bir oranla sandık başına gittiğini ve tüm ülkeye adeta demokrasi dersi verdiğini ifade eden Biter, “Tüm Türkiye’de yüzde 85.2’lik bir katılımın gerçekleştiği son seçimde Harran katılım rekoru kırdı. Seçimlere yüzde 93.52 oranında katılımın gerçekleştiği Harran’da AK Parti, rakiplerine büyük fark atarak, oyların 83.58’ini almayı başardı. Değerli belediye başkanımız sayın Mehmet Özyavuz'un belediyecilikteki başarılı çalışmaları, ilçe teşkilatımızın üstün gayretlerinin yanı sıra ilçe kadın kolları üyelerimizin özverisi büyük başarıda belirleyici rol oynadı. İnşallah bu başarıyı 16 Nisan’daki referandumda da tekrarlayacağız ve geçen seçimdeki oy oranının üzerine çıkarak, yeni bir rekor kıracağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum