Ana Sayfa Güncel Zihinsel engelliler dernek üyeleri Demirkol’u ziyaret etti

Zihinsel engelliler dernek üyeleri Demirkol’u ziyaret etti

Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneği üyeleri, derneklerine yapılan hizmetlerden dolayı Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2019 Perşembe 09:46
Zihinsel engelliler dernek üyeleri Demirkol’u ziyaret etti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneği üyeleri teşekkür ziyaretinde bulundu. Haliliye Belediyesi olarak her zaman yanlarında olup, dernek üyelerine yapılan hizmetlerden dolayı Demirkol’a teşekkürlerini ileten Dernek Başkanı Bedih Satoğlu, zihinsel engellilerin Haliliye Belediyesi ile ilk defa yaşadığı anlar olduğunun belirtti. Demirkol’un her zaman yanlarında olduğunu vurgulan Satoğlu, Demirkol’a zihinsel engellilerin ürettikleri malzemeleri de hediye etti. 
Zihinsel engelliler ile engelsiz bir Haliliye oluşturmak adına çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirten Demirkol, “Zihinsel engelli ve zihinsel engellilerimizin aileleri, Dernek Başkanı Bedih Satoğlu ile birlikte bize vefa ziyaretinde bulundu. Kendilerinin hassasiyetini, vefalarını göstermek amacıyla teşrif ettiler. Birlikte yapmış olduğumuz çalışmalarda, zihinsel engellerimize daha öncede yaşamadıklarını yaşatmak, daha önce tatmadıklarını tattırmak adına geçmiş zamanlarda birlikte olduk” diye konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İş adamından geleneksel iftar yemeği

İş adamından geleneksel iftar yemeği

Kurumsal

İçerikYukarı Çık