Ana Sayfa URFA'YA KURBAN OLURUM

URFA'YA KURBAN OLURUM

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
URFA'YA KURBAN OLURUM

Fox TV ekranlarında yayınlanan Olacak O Kadar programında İbrahim Tatlıses'i bir mağara adamı olarak canlandıran Levent Kırca'ya Urfalı İzol aşiretinin bir üyesi tarafından dava açılmıştı.

Davacı, Kırca'nın bu skeçle tüm Urfalılar'ın gururunu kırdığını ifade ederken, usta tiyatrocu yaşanan bu durumu Show TV Ana Haber Bülteni'ne değerlendirdi.

"İşte biz döndük. Çatır çatır da mizahımızı yapıyoruz" diye konuşan Kırca, kendisini dava eden Eyüp Sabri İzol'a ekrandan şu mesajı verdi:

"Anladığım kadarıyla beni dava etmiş. Bu İbrahim Tatlıses ile ilgili yaptığımız bir skeçten, bir espriden dolayı. Ben o arkadaşımıza da, beni dava eden o arkadaşımıza da kurban olurum, Urfa'ya da kurban olurum, Urfalı'ya da kurban olurum. Bir kere her şeyden evvel halkıma kurban olurum."

Skeç yayınlandıktan sonra İbrahim Tatlıses'in kendisini aradığını anlatan Levent Kırca, ünlü türkücünün "Ellerinden öperim, sana hürmetler ederim" dediğini aktardı ve Urfalılar'ı küçük düşürmenin aklının ucundan bile geçmediğini belirtti.(UrfaHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık