Ana Sayfa Üç buçuk saati kim açıklayacak

Üç buçuk saati kim açıklayacak

Bayan gazeteciye fındık,fıstık,meşrubat Sivil toplum örgütü başkanlarına çay da yok…Sivil toplum örgütü başkanlarına silahları çekeriz tehdit’i.. Bayan gazeteciye izzet ikram.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2013 Salı 23:00
Üç buçuk saati kim açıklayacak

Sayın Vali Bayan Gazeteci ile 15 dakika gazetesinin problemini görüştün,15 dakika Şanlıurfa’nın sorunlarını görüştün, 15 dakika Türkiye’nin siyasi problemlerini görüştün, 15 dakika da havadan sudan konuştun. Geriye kaldı 2,5 saat o 2,5 saat içinde ne konuştunuz. Merak ediyorum. Acilen açıklamanı bekliyorum. 21 yıldır aktif gazetecilik yapmaktayım. 11 yıldır da Sivil toplum örgütü başkanlığı yapıyorum. Hiçbir Vali’nin makam arabasına binip Göbeklitepe turuna gidemedim. Sayın Vali beni ne zaman Göbeklitepe turuna götüreceksiniz. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bundan böyle bende ya cinsiyet değiştireceğim yada peruk takıp Sayın Vali ile randevuma öyle gideceğim. Bu ne zaaf Sayın Vali.Bayan gazeteci için Müdür bile harcayabiliyorsun…Harcadın.

Mesaj kutumuza dünya kadar mesaj ulaşmıştır. Mesaj gönderenler merak etmesinler ki; Gelen mesajları sırasıyla her gün yayınlamak kaydıyla Şanlıurfa halkıyla paylaşacağız.(Reha Gazetesi-2.7.2008)

 

Şanlıurfa Günceli Facebooktan takip etmek için Tıklayınız

Şanlıurfa Günceli Twitterden takip etmek için Tıklayınız

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık