Ana Sayfa Güncel Toru seçim çalışmalarını sürdürüyor

Toru seçim çalışmalarını sürdürüyor

Seçim çalışmalarını Eyyübiye İlçesi Yenice Semt Pazarı ve Zahireciler Borsasını ziyaret ederek sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 09:41
Toru seçim çalışmalarını sürdürüyor

Milletvekili adaylık listesinde yer aldığından bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Aday İbrahim Toru, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde Kadın Kolları ve Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla birlikte semt pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, Yenice'de yoğun ilgiyle karşılandı.

24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek isteyen Ak Aday Toru, önümüzdeki bu seçimin ülkemiz ve Müslüman coğrafyası için son derece önemli olduğunu belirtti.

Milletimiz oynanan oyunun farkında diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru; "24 Haziran seçimleri ki biz buna yüz yılın seçimi diyoruz. Esnafımız vatandaşlarımız da bunun farkında. Türkiye artık ayağındaki prangaları söküp koşmak istiyor. Halkımız Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Parti'ye bu bilinçle destek verecektir" dedi.

Sonrasında ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ve beraberindekiler Zahireciler Borsası esnafını ziyaret etti. AK Aday Toru burada da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek istedi. Esnaf ve vatandaşlar tarafından zahireciler borsasında da sıcak ilgiyle karşılanan AK Aday Toru, esnafla uzun uzun sohbet ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

AK Aday Toru'nun Şanlıurfa'nın öz evladı olduğunu vurgulayan Zahireciler Borsası esnafı ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek oylar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye mesajı verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık