Ana Sayfa Güncel Teknik Bilimler MYO’da ‘Avrupa’da Enerji Politikaları ve Arge Çalışmaları’ konferansı

Teknik Bilimler MYO’da ‘Avrupa’da Enerji Politikaları ve Arge Çalışmaları’ konferansı

Harran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde ‘Avrupa’da Enerji Politikaları ve Arge Çalışmaları’ konulu konferans düzenlendi.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2018 Çarşamba 09:45
Teknik Bilimler MYO’da ‘Avrupa’da Enerji Politikaları ve Arge Çalışmaları’ konferansı

 

Eyyübiye Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda düzenlenen programa konuşmacı olarak Hamburg Teknik Üniversitesi öğretim elemanı Alptekin Özdemir katıldı.

Konferans, Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Gencay Sarıışık’ın açılış konuşmasıyla başladı. Öğrencilere yönelik güncel konulu etkinlikleri sıklıkla gerçekleştirdiklerini söyleyen Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Sarıışık, önümüzdeki günlerde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yeni bir etkinliğin hazırlığı içerisinde olduklarını dile getirdi.

Açılış konuşmasının ardından Alptekin Özdemir tarafından, Avrupa’da enerji verimliliği, tasarrufu ve bu konuda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile ilgili geniş bilgi verildi. Özellikle inşaat teknolojisi, elektrik, soğutma ve makine programı öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta öğrencilerin soru ve katılımlarıyla aktif ve etkili bir eğitim düzenlendi.

Sabah başlayan konferans öğleden sonra Osmanbey Kampüsü Mühendislik Fakültesinde öğretim üyelerinin ve yüksek lisans öğrencilerinin katılımları ile devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da 9 bin 999 bot ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılıyor

Şanlıurfa'da 9 bin 999 bot ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık