Ana Sayfa Güncel ŞURKAV Mütevelli Heyet Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

ŞURKAV Mütevelli Heyet Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

Şanlıurfa İli Eğitim Kültür Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) Mütevelli Heyet Olağan Genel Kurul Toplantısı, Vali Yardımcısı ŞURKAV II. Başkanı Tarık AÇIKGÖZ’ün katılımıyla 31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 10.00 da ŞURKAV hizmet binası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2018 Perşembe 09:50
ŞURKAV Mütevelli Heyet Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

Vakıf mütevelli heyeti ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kongre Divan heyeti başkanlığına Şanlıurfa Vali Yardımcısı Vakıf II. Başkanı Tarık AÇIKGÖZ, Yönetim Kurulu üyesi M. Uğur Beyazgül ve Mütevelli Heyeti Üyesi Kadri Çetiner’in seçildiği toplantıda, vakfın Kasım 2017 - Mart 2018 tarihleri arasındaki faaliyet raporu, gelir gider tablosu, bilanço ve iç denetim raporu okunarak  kabul edildi. Vakıf tüzüğünün bazı maddelerinde değişiklik yapılmasını öngören gündem maddesi olan tüzük tadili ile ilgili tüm maddeler tek tek görüşülerek tüzük değişikliğine gidilmesine karar verildi.

  Toplantı sonunda bir konuşma yapan Şanlıurfa Vali Yardımcı ŞURKAV II. Başkanı Tarık AÇIKGÖZ, ŞURKAV’ın ilimizle ilgili tüm faaliyetlerde daha aktif olmasını, kültürel çalışmalar ile özellikle Kültür ve Tabiat Varlıklarının korunması için gerekli restorasyon çalışmalarına ağırlık verileceğini belirtti. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz HRÜ’de Çanakkale geçilmez programı düzenlendi

HRÜ’de Çanakkale geçilmez programı düzenlendi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık