Ana Sayfa Güncel Rektör Taşaltın’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Rektör Taşaltın’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2018 Pazar 11:34
Rektör Taşaltın’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

 

Rektör Taşaltın mesajında şu ifadelere yer verdi, “Dış güçlerin maşası olan hain FETÖ örgütünün işgal girişimine karşı, yüce milletimiz iradesiyle kanlarıyla, canlarıyla bu işgal girişimi bastırarak destan yazdı. 15 Temmuz Destanı’nın 2. yılında kanlı girişimi unutmadan sürekli alarm durumunda kalacağız. Sadece FETÖ terör örgütü değil, devletin karanlık dehlizlerine saklanmış tüm suç örgütleri, devletine ve milletine ihanet etme potansiyeli olan tüm terör örgütleri, bu devletten beslenip devlete ihanet eden tüm şebekelerin üzerine devletimiz büyük bir irade ile gidiyor. 24 Haziran seçimlerinden sonra bürokrasinin hantal yapısından kurtulan devletimiz daha hızlı çözüm üretiyor, bu milletin bekası ve istikbali için daha aktif kararlar alabiliyor. Umuyoruz ki, terör örgütlerinin hiçbir şekilde aman verilmeden kökü kazılacak.

Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin vatanseverliği ve bağımsızlık tutkusuyla zafere ulaşan bu destan, ülkemizin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşması ve mazlumlara cesaret kaynağı olması adına hatırda kalmaya devam edecektir. Harran Üniversitesi öğrencileri ve personeli olarak bizler, milletimizin ilelebet payidar kalması için üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Bu vesileyle 15 Temmuz Destanı’nın kahramanlarını şükran ve saygıyla selamlıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize iki cihan saadeti diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tespih hastanesinde değerli taşlar ustasının elinde can buluyor

Tespih hastanesinde değerli taşlar ustasının elinde can buluyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık