Ana Sayfa Güncel Pınarbaşı: 2018 barış ve huzur getirsin

Pınarbaşı: 2018 barış ve huzur getirsin

Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı, yeni yılın tüm insanlığa, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2018 Salı 09:34
Pınarbaşı: 2018 barış ve huzur getirsin

Acısıyla tatlısıyla geride kalan 2017 yılını hizmetlerle taçlandırdıklarını belirten Başkan Pınarbaşı, 2018 yılında da aynı kararlılık ve azimle hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Pınarbaşı, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda, “Sevinci ve hüznü birlikte yaşadığımız 2017’yi geride bırakırken yeni yılın hepimize sağlık, huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Birecik Belediyesi olarak 2017 yılını hizmetle geçirdiklerini belirten Başkan Pınarbaşı, “Belediyecilik hizmetleri bağlamında Birecik altın çağını yaşadı. İlçemizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için var gücümüzle çalıştık” diye konuştu.
2017 yılında söz verdikleri bir çok projeyi tamamladıklarını, yeni projelerin temellerini attıklarını belirten Başkan Pınarbaşı, şunları kaydetti;
“Türk Hamamını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Temelini attığımız yeni buğday pazarı, hayvan pazarı ve semt sahaları yapım aşamasında. Bu projelerimizde yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor. İlçemizi bölgenin turizm merkezi haline getirecek Sahip Projesi’nin ise 3. Etap çalışmaları sürüyor. Proje tamamlandığında Birecik ilçemiz bölgenin en cazibeli ilçeleri arasında yerini alacak. Ayrıca ilçemizin tanıtımı açısından da büyük önem taşıyan bir çok projeyi geçtiğimiz yıl içerisinde hayata geçirdik. Hizmetin halk ve hak için olduğunu bilen bir yönetim anlayışıyla geride bıraktığımız 2017 yılı, 2018'de de hayata geçireceğimiz projeler ve yatırımlar için de bir referans kaynağı olacaktır. Dolayısıyla 2018 yılı da, Birecik ilçemiz adına hizmetle geçen bir yıl olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılının huzur, mutluluk, kardeşlik ve esenlik dolu nice yılların habercisi olmasını diliyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık