Ana Sayfa Güncel Özyavuz: 2017 tarım için bereketli bir yıl oldu

Özyavuz: 2017 tarım için bereketli bir yıl oldu

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2018 Salı 09:35
Özyavuz: 2017 tarım için bereketli bir yıl oldu

Şanlıurfa’nın Harran İlçe Ziraat Odası Başkanı Mahmut Özyavuz, 2017 yılının çiftçiler açısından oldukça bereketli geçtiğini belirterek, hükümetin vereceği desteklerle 2018’in de tarımın yılı olacağına inandıklarını söyledi. Özyavuz, yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk getirmesini de kaydetti.
 
Başkan Mahmut Özyavuz, yayımladığı yeni yıl mesajında tüm insanlığın yeni yılını tebrik ederek 2018’in umutların çoğaldığı, barış ve kardeşliğin dünyaya egemen olduğu, terör ve şiddetin son bulduğu bir yıl olmasını diledi.
Özyavuz,  mesajında şunları kaydetti:
“Geride bıraktığımız yıl içinde birçok üzücü olay yaşadık. İnşallah 2018 yılı bu olaylardan uzak ülkemizin geleceği için hayırlı bir yıl olur. Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır. Karşılamakta olduğumuz yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı ve birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi, başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir” dedi.
2017 yılının tarım sektörü için oldukça bereketli geçtiğini de hatırlatan Başkan Mahmut Özyavuz, “Hükümetin tarım sektörüne yönelik politikaları sayesinde üreticilerimiz verimli bir yıl geçirdi. Destekleme primlerindeki artış, ödemelerin zamanında yapılması çitçimizin elini rahatlattı. 2017 yılını sorunsuz geçiren çiftçimizin 2018 yılından beklentileri de arttı. İnanıyorum ki hükümetimizin tarım sektörüne verdiği destek 2018 yılında da artarak devam edecektir. Bu vesileyle; yeni yılın başta hizmet etmekten onur duyduğum değerli Harranlı çiftçilerimiz ile Harran halkına ve tüm insanlığa sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık