Ana Sayfa Güncel Özçınar'dan İnfak-Der'e ziyaret

Özçınar'dan İnfak-Der'e ziyaret

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, Şanlıurfa Yetim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneği'ni ziyaret ederek çocuklara kitap hediye etti.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2018 Çarşamba 10:53
Özçınar'dan İnfak-Der'e ziyaret

Şanlıurfa Yetim ve Öksüzleri Koruma, Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneği (İNFAK-DER)'i ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, dernekte eğitim gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan kitapları hediye eden Özçınar, Dernek Başkanı Mustafa Halat ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Parlak'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yetim ve öksüz çocuklara her zaman sahip çıkılması ve desteklenmesi gerektiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, "Belediye olarak merkez ve ilçelerimizdeki gençlerimize yönelik çeşitli aktivitelerde hazırlıyoruz. Bizler sporu ve kültürü araç kılarak çok ciddi eğitimler veriyoruz. Burada bir çok gencimiz bu çalışmalarımızdan faydalanıyor. Burada özellikle gençlere yönelik temel İslami bilgiler veriliyor ve bu bir ihtiyaçtır. Derneğimizde bu konuda ciddi bir çalışma yürütmektedir. Bizler de elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

İNFAK-DER Başkanı Mustafa Halat ise Mazlum, mağdur, yetim, öksüz ve muhacir çocuklar için kurulan derneğe destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar'a teşekkür etti

Dernek binasında düzenlenen etkinlik çocukların seslendirdiği ilahi dinletisi ile sona erdi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Kurumsal

İçerikYukarı Çık