Ana Sayfa Güncel Özcan Akçakale’de seçim bürosu açtı

Özcan Akçakale’de seçim bürosu açtı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan Akçakale’de seçim bürosu açılışına katıldı. Miting havasında düzenlenen seçim bürosu açılışında konuşan Özcan, dava bilinci ile hareket ettiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 09:29
Özcan Akçakale’de seçim bürosu açtı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan Akçakale’de iş adamı Ahmet Doğan tarafından açılan seçim bürosunun açılış programına katıldı. AK Aday Özcan’ın yanı sıra açılışa AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Akay, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yahya Topdağ, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve çok sayıda vatandaş katıldı. Seçim bürosu açılışı miting havasında gerçekleşirken AK Aday Özcan teveccüh nedeniyle Akçakale halkına teşekkür etti. 

Seçim bürosunun kurdele kesimi sonrası konuşan AK Aday Halil Özcan, “Öncelikle Ahmet Doğan kardeşime akrabama çok teşekkür ediyorum. Bizi onurlandırdı seçim bürosunu adımıza açmış bulunmaktadır. Kendisine ve ailesine ben çok teşekkür ediyorum. Ahmet Doğan kardeşimiz dava bilinci olan bir kardeşimizdir. Biliyorsunuz bu seçim önceki seçimlerden çok farklı bir seçim eski sistemden yeni bir sisteme geçeceğiz. Eski bir Türkiye’den yeni bir Türkiye’ye geçmiş olacağız. Ve bunu engellemek isteyen bütün şer odakları, terör odakları uluslararası güçler bugün ittihat etmişler. Ayrıca karşımızda millet ittifakı denen milletle hiç alakası olmayan ve terör örgütleri ile iç içe olan bir ittifak ile karşı karşıyayız. Türk Milleti olarak Akçakale olarak özellikle Şanlıurfa’da Türk’ü ile Kürt’ü ile Arap’ı ile kardeşçe ve huzuru koruyan bir halk olarak bu bilinçle 24 Haziran’da sandıklara gideceğiz.” İfadelerine yer verirken bütün Dünya’ya güçlü bir mesaj verileceğini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık