Ana Sayfa Güncel Oğuzhan Koç, Şanlıurfa’yı Salladı

Oğuzhan Koç, Şanlıurfa’yı Salladı

Besteleri, yorumu ve oyunculuğuyla sevenlerinin gönüllerinde adeta taht kuran ünlü Popçu Oğuzhan Koç, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza AVM’lerde sevenleriyle buluştu. Sempatik sanatçı,  her biri “hit” olan birbirinden güzel eserlerini AVM ziyaretçileriyle birlikte seslendirdi.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2017 Salı 09:44
Oğuzhan Koç, Şanlıurfa’yı Salladı

Sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelerle ünlü isimleri sevenleriyle buluşturan Piazza AVM’ler, bu kez pop müziğin en sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç’u konuk etti. Söz ve müziği kendisine ait olan “Küsme Aşka” isimli şarkısıyla geçtiğimiz yaza damgasını vuran Oğuzhan Koç, önce Kahramanmaraş, ardından Şanlıurfa  Piazza AVM'de düzenlenen "Mini Konser ve İmza Günü" etkinliğinde fırtına gibi esti.

AVM’lerin buz pistinde gerçekleştirilen etkinlik alanına  sevenlerinin yoğun tezahüratlarıyla çıkan Oğuzhan Koç, “Vermem seni ellere”, “Bulutlara esir olduk”,  “Aşinayız” ve “Küsme Aşka” adlı eserlerini seslendirirken, buz pistinin çevresini dolduran hayranları da ona eşlik etti. En güzel şarkılarını zaman zaman pistin etrafında dolaşarak seslendiren Oğuzhan Koç, sevenlerinin kendisine dokunmak için  uzattığı ellerini geri çevirmedi. 

Mini konserinin ardından sevenlerine imza dağıtan ünlü popçunun bazı hayranları ona sarılarak duydukları yoğun sevgiyi ifade etti. Heyecandan bazı sevenlerinin gözyaşlarına hakim olamadığını gören Oğuzhan Koç, onları teselli etmeye çalıştı. 

Bestelerinin yanı sıra yorumu ve oyunculuğunu beğeniyle izledikleri ünlü sanatçıyı yakından görme ve imza alma imkanı bulan binlerce hayranı, bu unutulmaz anlarını fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi. Piazza AVM’lerin sosyal medya hesaplarındaki yarışmayı kazananlar da ünlü sanatçıyla selfie yapma imkanı buldu.

Şanlıurfa'daki etkinlik sırasında da bir yarışma başlatan Oğuzhan Koç, Şanlıurfa Piazza AVM’nin instagram hesabından yönelttiği soruya doğru cevap veren 4 kişiye başrol oyunculuğunu paylaştığı “Yol arkadaşım” adlı filmin biletini kazanma şansı sundu. 

Sesi kadar sahne performansı ve sempatik tavırlarıyla da ilgi odağı olan Oğuzhan Koç, kendisine yoğun ilgi gösteren  Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’daki sevenlerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da kömür dağıtımına başlandı

Şanlıurfa’da kömür dağıtımına başlandı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık