Ana Sayfa Güncel OF'TA SIRA GECESİ RÜZGARI

OF'TA SIRA GECESİ RÜZGARI

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
OF'TA SIRA GECESİ RÜZGARI

Birecik'teyken Atom Kaymakam olarak anılan Tuncay Sonel atandığı Trabzon'un Of ilçesinde de boş durmuyor. Birecik'te görev yaptığı sırada halkın sevgisini kazanan Kaymakam Sonel Of'ta da halk tarafından kısa sürede sevilen biri oldu. Bu yıl ilk kez düzenleyeceği Of buluşmaları ile ilgili olarak basın toplantısı yapan Tuncay Sonel ve Of Belediye başkanı Oktay Saral yöre halkını buluşmalara davet ettiler.
Kaymakam Tuncay Sonel ve Belediye Başkanı Oktay Saral, 3 gün sürecek olan "Of Buluşmaları" etkinliğinin farklı içerikli programlarla başta Of Kaymakamlığı ve Of Belediyesi olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşları ve beldelerin de katılımıyla yapılacağını belirttiler. Ballıca, Bölümlü, Cumapazarı, Gürpınar, Uğurlu, Kıyıcık ve Eskipazar beldelerinde çeşitli programların düzenleneceği etkinliklerin ana mekanının Of Sahil Tesisleri olacağını kaydeden Sonel ve Saral, Şanlıurfa Sıra Gecesi, Azerbaycan-Romanya-Bulgaristan-Sırbistan Halkoyunları ekiplerinin gösterileri, Kolbastı, Kemençe ve Horon'un yanı sıra yöresel sanatçıların da yer alacağı buluşmaların final konuğunun ünlü sanatçı Kıraç olacağını vurguladılar.

Of buluşmalarında "2023'te nasıl bir Türkiye" konulu panelde Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, Prof. Dr. Mahir Kaynak ve Prof. Dr. Mümtazer Türköne gibi isimler Oflular'la buluşacak.(UrfaHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok

Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok

Kurumsal

İçerikYukarı Çık