Ana Sayfa Kültür Sanat Ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev 'Urfa Divanı'nı piyano ile icra etti

Ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev 'Urfa Divanı'nı piyano ile icra etti

Ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Konservatuvar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Piyano Günleri' kapsamında unutulmaz bir konser verdi. Shikhiyev konserde 'Urfa Divanı'nı piyano ile icra etti

Giriş Tarihi: 19 Mart 2019 Salı 11:22
Ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev 'Urfa Divanı'nı piyano ile icra etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Konservatuvar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Piyano Günleri' etkinlikleri kapsamında, ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev Şanlıurfa'da konser düzenledi. Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Sahneye çıkan ödüllü piyanist Tofig Shikhiyev, birbirinden güzel eserleri icra ederken, izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Shikhiyev konser sonunda davetlilere sürpriz yaparak, Urfa Divanı'nı ilk kez piyanoyla icra etti ve uzun süre ayakta alkışlandı. 
Piyanist Tofig Shikhiyev, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin davetlisi olarak Şanlıurfa'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Shikhiyev, "Kökleri tarihin en derinlerine kadar dayanan böylesine bir şehirde ve yine böylesine tarihi bir mekanda konser vermek benim için çok güzeldi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sanat sokağı ilgi odağı oldu

Sanat sokağı ilgi odağı oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık