Ana Sayfa Müşerref Akay, üçüncü eşi işadamı Emin Atalayla ayrılma kararı aldı

Müşerref Akay, üçüncü eşi işadamı Emin Atalayla ayrılma kararı aldı

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
Müşerref Akay, üçüncü eşi işadamı Emin Atalayla ayrılma kararı aldı

Türk Sanat Müziği sanatçısı Müşerref Akay, önümüzdeki pazartesi günü eşine boşanma davası açacağını söyledi.

Evliliğinin eşinin kızlarıyla anlaşamadığı için bittiğini dile getiren Akay, Evliliğimizde dördüncü yıla girerken boşanıyoruz. Emin Beyin iki kızı var, onlar beni bir türlü sevemedi. Aile içinde bir kaynaşma olmadı. Bu durum da beni rahatsız etti dedi.

Akay, boşanma süreciyle ilgili şunları söyledi: Ben o evde kendimi hiçbir zaman tam bir aile gibi hissedemedim, aksine hep ailenin dışında hissettim kendimi. Dünyalarımız ayrıydı Emin Beyle. Evlilik kurumunu yürütmeyi beceremedi. Çocuklarıyla aramda dengeyi bulamadı. Çocuklarının bana karşı tavrı hiç değişmedi, Emin Bey de onları tercih etti. Ben annelerini kaybetmiş o iki kız çocuğuna elimden geldiğince sevgiyle yaklaşmaya çalıştım ama onlar bana yaklaşmak istemediler.

ALYANSINI ÇIKARMIŞTI

Geçtiğimiz yıl alyansını çıkardığı haberiyle gündeme gelen Akay, Geçen sene de boşanma davası açmıştım, fakat barışmış ve yeniden deneme kararı almıştık. Ama artık bu iş bitecek. Ayrı evlerde yaşıyoruz. 1.5 aydır kendisini görmüyorum ve konuşmuyorum, konuşmayı da düşünmüyorum dedi. Sanatçı, boşanma haberleriyle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu da sözlerine ekledi: Ben sürekli evlenip boşanan biri değilim. Mahmut Beyden (Tezcan) ayrıldıktan tam 21 sene sonra, bir yıl süren bir evliliğim oldu. Ondan altı yıl sonra da Emin Beyle evlendim. Sürekli evlenip ayrılan bir kadın gibi görülmek hoşuma gitmiyor. Ben evlilik kurumuna inanan, çok saygılı bir insanım.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık