Ana Sayfa Güncel Kendimize her zaman rehber etmeliyiz

Kendimize her zaman rehber etmeliyiz

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu bu gece idrak edilecek olan Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V’min doğumunu müjdeleyen Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2017 Çarşamba 10:20
Kendimize her zaman rehber etmeliyiz

Başkan Eyyüpoğlu, doğumların en hayırlısı ile insanlığın kurutuluşu için müjdelenen peygamber efendimiz Hz. Muhammed S.A.V’min doğum günü olarak idrak ettiğimiz mevlit kandilinin tüm İslam Alemine hayırlı olmasını diledi. 

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu mesajında şunları kaydetti;  “Alemlere rahmet olarak Hicri Rebiülevvel ayının 12. Gecesi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V.’min dünyaya gelişinin 1445’inci yılında Mevlit Kandilini bu gece idrak edeceğiz. İnsanlığın en hayırlısı Alemlerin Efendisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V. salatü selam ederken, bizleri bu geceye ulaştıran Rabbimize hamd olsun. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet S.A.V.’min güzel ahlakı, doğru ve güzel yaşamını kendimize rehber edinmeyi yüce Allah’ın bizlere nasip etmesini dilerim.  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet S.A.V.’min alemlerin kurtuluşu için gönderildiği Mevlit Kandili gecesinin tüm İslam Alemine hayırlı olmasını dilerken İslam coğrafyasında yaşanan acıların son bulmasını ülkemizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını temenni ederim. Allah tüm ümmeti Muhhammed’in dualarını kabul etsin.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık