Ana Sayfa Güncel Kadınlarımız en yüce değeri hak ediyor

Kadınlarımız en yüce değeri hak ediyor

Birecik Belediye Başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı, “karşılıksız sevginin, saygının ve merhametin” timsali olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2018 Cuma 10:50
Kadınlarımız en yüce değeri hak ediyor

Sağlıklı bir toplumu oluşturan fertlerin annelerin şefkatli ellerinde şekillendiğini belirten Pınarbaşı, hayatın bütün aşamalarında “fedakârlık ve cefakârlığıyla” ailenin ağır yükünü taşıyan kadınların her zaman en yüce değeri hak ettiğini söyledi.

AK Parti hükümeti döneminde atılan adımlar ve yapılan yasal düzenlemelerle kadının toplumda daha güçlü bir konuma yükseldiğini dile getiren M. Faruk Pınarbaşı, kadınların sanatta, sporda, iş dünyasında, eğitimde ve siyasette; kısacası hayatın her alanında önemli başarılara imza attığını hatırlattı.

“Estetiği ve zarafetiyle” el attığı her işe ruhunun güzelliklerini yansıtan kadınların ailede ‘eş ve anne’ rollerinin yanında iş ve kariyer yaşamında da her geçen gün yıldızının parladığına dikkat çeken Pınarbaşı, her başarılı erkeğin arkasında da mutlaka bir kadının bulunduğunu vurguladı. Pınarbaşı, “Kadınlarımızın yer almadığı her proje eksiktir. Evlatlarımızı yetiştiren kadınlarımızla hayat güzeldir. Bu vesileyle kadınlarımızın bu anlamlı gününü bir kez daha tebrik eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.”dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Suriyeli sığınmacılardan operasyona tam destek

Suriyeli sığınmacılardan operasyona tam destek

Kurumsal

İçerikYukarı Çık