Ana Sayfa Güncel İnşaat sektörü Şanlıurfa’da buluşuyor

İnşaat sektörü Şanlıurfa’da buluşuyor

Açılışa Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın yanı sıra Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan da katılacak.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2018 Salı 13:06
İnşaat sektörü Şanlıurfa’da buluşuyor

6. Şanlıurfa İnşaat Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 11 Nisan Çarşamba günü açılıyor. Karaköprü’de bulunan Şanlıurfa Fuar Merkezinin de açılışı aynı anda gerçekleştirilmiş olacak. Sabah 10.00’dan itibaren açık olacak fuarın resmi açılı töreni saat 14.00’de gerçekleştirilecek. Açılışa Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın yanı sıra Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ve TÜMSİAD Genel Sekreteri Osman Kurtkan Kapıcıoğlu da katılacak. Fuar alanına ulaşım 2. Toplama Merkezinden Belediyemiz tarafından tahsis edilen otobüslerle gerçekleştirilecek.

Düzenlenen fuarla ilgili açıklamalarda bulunan TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, 6 yıl önce Şanlıurfa’da başlattıkları fuarcılık maratonunun geldiği noktanın gurur verici olduğunu söyledi. Başkan Sade, “Gururluyuz ve umutluyuz. Gururluyuz çünkü; 6 yıldan bu yana yürüttüğümüz fuarcılık çalışmalarının Şanlıurfa’ya modern bir fuar merkezi yapılmasına katkıda bulunduğunu müşahede ediyoruz. Umutluyuz çünkü; özellikle Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde ve diğer kamu kurumlarımızın destekleriyle biz bu başarıyı elde ettik. Biliyoruz ki bir hedefe doğru birlikte yürürsek başarı kaçınılmazdır. Daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyoruz. Kurtuluş Bayramımızı, Fuar alanının açılışını ve İnşaat mobilya ve dekorasyon fuarımızın açılışını aynı anda kutluyoruz. Bize bu bayram havasını yaşatan herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Bizimle 6 yıl önce bu yolculuğa çıkan Start Fuarcılığa özellikle teşekkür ediyorum. Bugün bu fuar merkezini görünce şimdiye kadar ç ektiğimiz sıkıntılara değdi diye düşünüyorum. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi Pazar akşamına kadar sürecek olan fuarımıza davet ediyorum“ şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da Dicle Elektrik çalışanlarına İSG eğitimi

Şanlıurfa’da Dicle Elektrik çalışanlarına İSG eğitimi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık