Ana Sayfa Güncel Halkımızın karşısına gönül rahatlığıyla çıkıyoruz

Halkımızın karşısına gönül rahatlığıyla çıkıyoruz

Şanlıurfa’nın Birecik ilçe Belediye Başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı, ilçeyi karış karış gezmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 8 Şubat 2018 Perşembe 10:08
Halkımızın karşısına gönül rahatlığıyla çıkıyoruz

Halkın karşısına gönül rahatlığıyla çıktığını belirten Başkan Pınarbaşı, "Çünkü yapamayacağım işlerin sözünü vermedim, ne söz verdiysem yaptım, yapmaya devam ediyorum" dedi. 

Başkan Av. M. Faruk Pınarbaşı, düzenli olarak gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Karşıyaka Mahallesi ile devam etti. İşçilerin yağmur suyu tahliye çalışmalarını da izleyerek onları motive eden, ikramlarda bulunan Başkan Pınarbaşı, "Allah güç kuvvet versin" dedi. 

Birim müdürleri ile birlikte Karşıyaka Mahallesi’ne gelen Başkan Pınarbaşı, seçilmiş belediye başkanı olarak sık sık vatandaşla bir araya gelmeye, sıkıntılarını dinleyip, çözüme kavuşturmaya özen gösterdiğine dikkat çekti.  

Vatandaşlardan gelen taleplere anında yanıt verdiklerini belirten Başkan Pınarbaşı, “Her gün farklı bir mahallede esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Hem onların sorunlarını dinleyip hem de bir ihtiyaçları var mı öğreniyoruz. Aynı zamanda belediyemizin yaptığı çalışmaları da denetliyoruz. Şehrimizin hangi mahallesinde neye ihtiyaç duyuluyor? Vatandaşlarımızın bizden beklentileri neler? Bunları tespit edip, hizmet planlamasını ona göre yapıyoruz” dedi. 

"BİZ DE SİZE GELECEKTİK"

Başkan Pınarbaşı’nı karşılarında gören mahalle sakinleri de memnuniyetlerini dile getirdiler. “Biz size gelecektik. Ancak siz bizden önce davrandınız” diyen vatandaşlar Başkan Pınarbaşı’na gösterdiği duyarlılık ve yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkanlık satranç turnuvası sona erdi

Başkanlık satranç turnuvası sona erdi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık