Ana Sayfa Güncel Güler Kama İzol esnaf ve muhtarları ziyaret etti

Güler Kama İzol esnaf ve muhtarları ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, Haliliye ilçesinde mahalle ve muhtar ziyaretleri gerçekleştirdi. Güler Kama İzol 24 Haziran’da bir zafer kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 09:37
Güler Kama İzol esnaf ve muhtarları ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Güler Kama İzol seçim çalışmaları kapsamında Haliliye İlçesi Veysel Karani, Ertuğrulgazi ve Karşıyaka Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Aday İzol, vatandaşlardan destek istedi. Vatandaşlarla sohbet eden Güler Kama İzol, AK Parti’nin Türkiye için bir şans, Müslüman aleminin de umudu olduğunu kaydetti.

AK Aday Güler Kama İzol, mahalle ziyaretlerinin ardından mahalle muhtarlarını ziyaret etti. AK Aday İzol, Haliliye Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Sezer ile birlikte Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hadi Taştan’ı, Tekeri Mahalle Muhtarı Aziz Sakat’ı, Çamlıdere Mahalle Muhtarı Yasin Çiçek’i, Kaynaklı Mahalle Muhtarı Samet Turan ve Veysel Karani Mahalle Muhtarı Sadık Salar’ı muhtarlıklarda ziyaret etti. Muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan AK Aday Güler Kama İzol, muhtarlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık