Ana Sayfa Güncel Ekinci gece gündüz vatandaşla birlikte

Ekinci gece gündüz vatandaşla birlikte

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçe genelinde sürdürdüğü mahalle gezileri kapsamında çat kapı yapıp vatandaşların evine misafir olmayı sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2018 Pazar 10:38
Ekinci gece gündüz vatandaşla birlikte

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeyi sürdürüyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve talepleri birinci ağızdan dinleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, çat kapı ziyaretlerle vatandaşın evine misafir oluyor. 

Mesai kavramı dinlemeksizin gece gündüz ilçeyi adeta sokak sokak dolaşan Başkan Ekinci, vatandaşların da takdirini kazanıyor. Belediye Meclis Üyesi Yusuf Aktaşoğlu,Eşi Ayşe Ekinci, Eyyübiye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde talepleri dinleyen Başkan Ekinci, ilçede yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi veriyor. Mahalle gezileri kapsamında akşam saatlerinde; Büyükdere Caddesi, Eyyübiye, Şıhmaksut, Muradiye, Hayati Harrani ve Yeni Mahalle’de Mahalle Muhtarlarıyla birlikte çat kapı yapan Başkan Ekinci, vatandaşların evine misafir oldu. 

Yediden yetmişe herkesi kucaklayan Başkan Ekinci’nin çocuklarla yakından ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Çocuklar ve gençlerin fotoğraf ve oyun talebini de kırmayan Başkan Ekinci, “Her anımızı vatandaşımızla geçirmeye gayret gösteriyoruz.” Dedi. Çat kapı mahalle gezileri kapsamında açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Mahalle gezilerimiz devam ediyor. Bu geziler kapsamında Sosyal Yardım Müdürlüğümüzden arkadaşlarımız, AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatımızdan, Kadın Kollarımızdan, Gençlik kollarımızdan arkadaşlarımızla birlikte gittiğimiz mahallenin muhtarı ile beraber evleri ziyaret ediyoruz. Burada vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Bu talepleri karşılama konusunda azami gayret sarf ediyoruz.

Dolayısıyla sürekli sahada olmaya çalışıyoruz. Sahanın nabzını iyi bir şekilde tutmaya çalışıyoruz. Çok şükür bugüne kadar bizlere iletilen bütün sorunları çözmüş durumdayız. Bizimle ilgili olmayan sorunlar konusunda da ilgili kurumlara, ilgili kişilere de bunları aktarıyoruz ve bizler de bunun takibini yapıyoruz. “dedi. 

Eyyübiye Mahalle Muhtarı Ömer Diş ise, ‘’Başkanımız Mehmet Ekinci’nin mahallemiz ziyaretlerinde bizlerde kendilerine eşlik ediyoruz. İhtiyacı olan ailelerimize yardımcı oluyoruz, ziyaret ediyoruz. Yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı oluyoruz. Mahallemiz adına Başkanımız Mehmet Ekinci’ye çok çok teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık