Ana Sayfa Güncel DenizBank, Suruçlu üreticilerle iftar yemeğinde buluştu

DenizBank, Suruçlu üreticilerle iftar yemeğinde buluştu

DenizBank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, Suruç’da iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2018 Pazartesi 16:27
DenizBank, Suruçlu üreticilerle iftar yemeğinde buluştu

Tarım sektöründe % 41 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, tarım sektöründeki çalışmalarını, temeline “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” anlayışını yerleştirdiği bakış açısı ile devam ettiriyor.

Banka bu kapsamda her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonunu bu sene de sürdürüyor 09 haziran akşamı Suruç’da iftar yemeğine ev sahipliği yapan DenizBank,bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün önde gelen isimlerini ağırladı. Düzenlenen iftar yemeğinde DenizBank tarım satış müdürü mine akçadağ ,Şube Müdürü Ali  Yeşildağ birçok çiftçi ve köy muhtarı ile beraber gübre ve akaryakıt istasyon bayileri ile bir araya geldi.

DENİZBANK, TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE TARIMI DESTEKLİYOR

İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Bölge tarım satış Müdürü MİNE AKÇADAĞ, sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten MİNE AKÇADAĞ şöyle devam etti; “DenizBank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla dayakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık