Ana Sayfa Güncel Demirkol şıra pazarı esnafını ziyaret etti

Demirkol şıra pazarı esnafını ziyaret etti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odasını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2018 Perşembe 16:06
Demirkol şıra pazarı esnafını ziyaret etti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, oda seçimi tamamlanan Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı Ahmet Aslan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Demirkol, çalışmalarla ilgili de bilgiler aldı. Oda Başkanı Aslan ile birlikte Şıra Pazarı esnafını da ziyaret eden Demirkol, esnafın talep, tavsiye ve teşekkürlerini dinledi.

Esnafla, Haliliye Belediyesinin çalışmalarına ilişkin de sohbet eden Demirkol, ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odası seçimi dolayısıyla Başkanımız Ahmet Aslan’ın şahsında yeni seçilen yönetimimizi ziyaret ettik. Oda ziyaretimizin ardından oda yöneticilerimizle birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızın bizimle ilgili talep ve tavsiyelerini aldı. Yine aynı şekilde esnafımızın sezon olması dolayısıyla hem sezondan dolayı memnuniyetlerini hem de belediye hizmetlerimizle ilgili memnuniyetlerini aldık. Sıcak muhabbeti için esnafımızın tümüne teşekkür ediyorum” dedi.

Oda Başkanı Ahmet Aslan da, Demirkol’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’a, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Beraber esnafı gezdik. Esnafın sorunlarını dinledik ve başkanımız ekibiyle sorunların giderilmesini sağladı. Esnafımız da, ziyaretlerinden dolayı başkanımıza teşekkür etti” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tespih hastanesinde değerli taşlar ustasının elinde can buluyor

Tespih hastanesinde değerli taşlar ustasının elinde can buluyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık