Ana Sayfa Güncel Demirkol, mahalle Muhtarlarıyla istişarede bulundu

Demirkol, mahalle Muhtarlarıyla istişarede bulundu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesine üye mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2018 Pazar 11:20
Demirkol, mahalle Muhtarlarıyla istişarede bulundu

Başkan Demirkol, “Muhtarlarımızın, halkın devletle karşılaştığı ilk kurum olduğunu bilincinde olarak, çalışmalar yapıyoruz” dedi. 

Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesine giden Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u, Dernek Başkanı ve Ertuğrul Gazi Mahalle Muhtarı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve mahalle muhtarları karşıladı. Başkan Demirkol, mahalle muhtarlarının kendisine aktardığı sorun, talep ve önerileri not alıp iletilerin çözüme kavuşturulması için gerekeni yapacaklarını söyledi. 

Başkan Fevzi Demirkol’un her konuda kendilerine yardımcı olduğunu, dertleriyle dertlendiğini ifade eden Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, “Başkanımız sürekli bizimle beraber. Sorunlarımızı, sıkıntılarımız sürekli kendisiyle paylaşıyoruz. Başkanımız ciddi anlamda dertlerimizle, dertlenen birisidir. Biz kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Muhtarlara kamu işlerinde kullanmaları amacıyla geçmişte Şanlıurfa’da ilk olarak bilgisayar hediye ettiklerini ve muhtar evleri yaptıklarının altını çizen Başkan Demirkol ise şunları söyledi: “Muhtarlarımız mahallelerimizdeki temsilcilerimizdir. Bu bakımdan muhtarlarımızla zaman zaman mahalle ve esnaf gezilerinde, zaman zaman kendilerini ziyaret ediyoruz ve zaman zamanda bağlı bulundukları kurumları ziyaret ediyoruz. Bu bağlamda muhtarlarımızın halkımıza hizmet noktasında, en iyi şekilde hizmet etmeleri amacıyla Şanlıurfa’da ilk defa muhtarlarımıza birer bilgisayar hediye ettik. Muhtar evi olmayan muhtarlarımızın bir kısmına muhtar evleri yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.” 

Başkan Demirkol, muhtarlarla görüşmesinin ardından dernek binasından ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da 9 bin 999 bot ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılıyor

Şanlıurfa'da 9 bin 999 bot ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık