Ana Sayfa Güncel Demirkol, karşıyaka'daki park yapım çalışmasını inceledi

Demirkol, karşıyaka'daki park yapım çalışmasını inceledi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karşıyaka Mahallesinde yapımı süren park çalışmalarını yerinde inceleyerek, teknik ekipten bilgiler aldı.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2018 Pazartesi 09:35
Demirkol, karşıyaka'daki park yapım çalışmasını inceledi

Yemyeşil Haliliye hedefiyle Haliliye’deki yeşil alanların sayısını arttırdıklarını ifade eden Başkan Demirkol, “Karşıyaka Mahallemizdeki tüm park alanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu. 

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan, birim müdürleri ve teknik ekiple birlikte Karşıyaka Mahallesini ziyaret etti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün ortak çalışma yaptığı yeni park alanında incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, çalışmalarla ilgili teknik ekipten bilgiler aldı. Karşıyaka Mahallesi 547. Sokakta devam eden park inşaatına çalışan işçilerle de sohbet eden Başkan Demirkol, çalışmaların kısa sürede tamamlanıp, parkın hizmete sunulması talimatlarını verdi.

İncelemelerine ilişkin açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, yemyeşil Haliliye hedefiyle ilçedeki yeşil alanların sayısını arttırdıklarını ve bu yöndeki çalışmaların devam ettiğini söyledi. Başkan Demirkol, açıklamasında şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyesi olarak kırsalda ve kent merkezinde çok sayıda ekibimiz çalışmaktadır. Karşıyaka Mahallemizde mevcut planda yeşil alan olarak belirtilen tüm parklarımızı tamamlıyoruz. Çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni yapılaşmanın olduğu, inşaatların yeni başladığı bölgelerde park çalışmalarımız devam edecektir. Karşıyaka Mahallemizdeki tüm park alanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Yemyeşil Haliliye hedefimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Başkan Demirkol, açıklamalarının ardından bölgeden ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık