Ana Sayfa Güncel Demirkol, engellilerin her zaman yanında

Demirkol, engellilerin her zaman yanında

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğini ziyaret ederek, engelliler ve aileleriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2018 Perşembe 12:48
Demirkol, engellilerin her zaman yanında

Engellilerin her zaman yanında olduklarının altını çizen Başkan Demirkol, “Engelli kardeşlerimiz, Haliliye Belediyemiz ile bütünleşmiş ve ‘benim bir belediyem var’ anlayışıyla Haliliye Belediyemizin çalışmalarına katkı sunuyorlar” dedi.

 Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelip, taleplerini yerinde dinleyen Başkan Fevzi Demirkol, engellilerin de yanında olmaya devam ediyor. Engelli dernekleri ziyaretleri kapsamında Başkan Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Bedih Satoğlu tarafından karşılanan Başkan Demirkol, engelliler ve aileleriyle bir araya geldi. Engellilerin he zaman yanında oldukları mesajını veren Başkan Demirkol, engelli ailelerinin sosyal çevrelerine dağıtmaları için de gıda kolilerinin teslimini yaptı.

Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, şunları kaydetti: “Haliliye Belediyesi olarak toplumumuzun tüm kesimlerine hizmet etmek istiyoruz. Bu arada genç, çocuk, yaşlı, engelli, engelsiz demeden Haliliye’nin her alanında hizmet etmek istiyoruz. Bugün de, Zihinsel Engelli Derneğimize geldik. Engelli kardeşlerimiz ve onların aileleriyle birlikte olduk. Engelli kardeşlerimiz, Haliliye Belediyemiz ile bütünleşmiş ve ‘benim bir belediyem var’ anlayışıyla Haliliye Belediyemizin çalışmalarına katkı sunuyorlar. Engelli kardeşlerimizle daha öncesinde çeşitli sosyal ve kültürel gezilerde birlikte olduk. Bundan sonrasında da, birlikte olmaya devam edeceğiz. Haliliye Belediyemizin çalışmalarına katkıda bulunmaları amacıyla engelli kardeşlerimiz, ihtiyaç sahibi ailelere dağıttığımız gıda kolilerini kendileri de ihtiyaç sahiplerine dağıtarak, çalışmalarımıza katkı sunmaya devam edecekler.”

Dernek Başkanı Bedih Satoğlu ise Başkan Fevzi Demirkol’un her zaman için yanlarında olduklarını ifade ederek, “Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol, sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarını gittikçe yoğunlaştırmaktadır. Sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarında herhangi bir ayrım yapmadan zihinsel engellilerimiz ve diğer tüm engelli derneklerimizi kucaklıyor. Bugün de, Başkanımız Fevzi Demirkol, engellilerimizi ziyaret edip, Ramazan’ımızı kutladı. Bizlere gıda kolisi konusunda yardımcı oldu” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık