Ana Sayfa Güncel Demirkol, Devteşti muhtar evi inşaatını inceledi

Demirkol, Devteşti muhtar evi inşaatını inceledi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi tarafından Devteşti Mahallesinde yapım çalışmaları sürdürülen muhtar evi inşaatında incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2018 Salı 13:50
Demirkol, Devteşti muhtar evi inşaatını inceledi

Çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Demirkol, “Çok kısa bir süre içerisinde inşallah Devteşti halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi. 

Başkan Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Devteşti Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş tarafından karşılanan Başkan Demirkol, mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi. Muhtar Güneş ile yapılan çalışmalar hakkında, fikir alışverişinde bulunan Başkan Demirkol, mahalledeki vatandaşlarla da görüştü. Başkan Fevzi Demirkol, mahallede yapımı devam ettirilen muhtar evinin inşaat çalışmalarını da denetledi. İnşaat çalışmalarıyla ilgili teknik ekipten bilgiler alan Başkan Demirkol, işçilerle de sohbet etti. 

Yaptığı inceleme ziyaretine ilişkin açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, “Vatandaşlarımızın ilk resmi kurum olarak karşılaştığı muhtarlarımızın en iyi şartlarda hizmet etmesi, vatandaşımızın en seri şekilde hizmet alması için göreve başladığımız muhtar evi olmayan mahallelerimize muhtar evleri yaptık. Bu kapsamda Devteşti Mahallemizde muhtar evimizin yapım çalışmaları devam etmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde inşallah Devteşti halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş de, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesine teşekkür ettiğini söyledi. 

Başkan Demirkol, açıklamalarının ardından mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık